Posedlá

Posedlá https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39404/posedla-39404.jpg 3 20 2

Sluneční svit neušetřil nic. Bylo to to nejhorší pondělí za uply¬nulých tisíc let. Den, který se raději neměl vůbec objevit v kalendářích. Policejní detektiv Jeff Warner byl vždycky proti pověrám. Stál pevně oběma nohama na zemi, dokud… ano, dokud se jeho jednoduchý, vypočitatelný obraz světa nezhroutil během jediného dne ve smršti zhola nemožných událostí. Needles byl mrtev. Jeho asistent už zřejmě touto dobou ležel na Hendriksově pitevním stole. Warner o to policejního patologa požádal osobně. Ještě horší ovšem byla představa, že se nikdy nedozví, nač vlastně Needles zemřel. On a tucet dalších mužů, kteří stáli příliš blízko u toho děsivého domu, když to přišlo. Když přišlo co…?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Besessen

n.ezn.amy
24.08.2022 2 z 5

Třetí díl pokračování příběhů vampýrky Lilith, kdy jí o život neusilují jen ostatní upíři, ale i kněz, který se rozhodne, že z ní vyžene ďábla a Jeff Warner pokračuje v pátrání okolo záhady zmizelého domu. Naivní příběh stejně jako předchozí naprosto jalový, bez nějakého příjemného hororového mrazení a stupidními dialogy.

Pasadenka
10.09.2017 3 z 5

Konečně! Zaznělo slabým hláskem v mé hlavě. Konečně se to začíná někam posouvat. I když mi ty sexuální scény, tak jak jsou zde popsány, nesedí, příběh se začíná dobarvovat. Jen škoda, že navzdory kratičkému formátu Manfred nedokáže jednotlivé díly zformovat do smysluplného celku.

I když je Lilith hlavní hrdinka, zatím vůbec nehraje prim. Ale ono se to jistě změní. :)

Adrian Doyle (p)
německá, 1960