Bez přátel

Bez přátel https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39407/bez-pratel-39407.jpg 3 17 2

Kreatura trůnila za mohutným psacím stolem. Tiše hovořila do telefonu. V hlase se jí zachvívala nervozita a hluboké obavy. Oči se jí tmavě blýskaly. „Hora je mrtev. Všechno padlo. A naši pánové teď vyčkávají a doufají, že Landru odstraní pohromu.“ „Jak k tomu můžeme přispět?“ zeptal s hlas na druhé straně vedení. „Pozemek se nikdy nikomu nepodařilo prozkoumat. Všichni, kdo se tam dostali, zmizeli…“ „To souhlasí. Ale musíme zjistit, co se tam děje,“ dodala první kreatura. A s povzdechem dodala: „Postarám se o to…“ Když se starosta Sydney odmlčel, policejní šéf Codd položil sluchátko. Zase taková noc…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Niemandes Freund

n.ezn.amy
05.10.2022 1 z 5

Další pokračování příběhu, kdy Lilith dál pátrá po své minulosti a v patách je jí upír Landru a jeho pomocníci. Přibývá zde zbytečně mnoho dalších postav, které příběh nikam neposouvají a děj jako takový se zbytečně natahuje. Nuda a šeď, strach ani napětí zde opravdu nečekejte

Pasadenka
13.09.2017 3 z 5

Další díl; zápletka houstne. Exosymbiont si začíná uzurpovat pozornost. Nejspíš ještě pořádně zamíchá karty. Co přinese další episoda? Dozvíme se ještě dnes! :D

Adrian Doyle (p)
německá, 1960