Válka o přežití lidské rasy

Válka o přežití lidské rasy https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453463/bmid_valka-o-preziti-lidske-rasy-F7c-453463.jpg 4 2 2

Začalo to v roce 2142 když vypukla na světě čtvrtá světová válka, která byla devastující. Trvala pouhé dva dny, ale napáchané škody byly nepředstavitelné. Svět kolem nás a lidstvo samotné se ocitá na hranici beznaděje a totální destrukce. Zda si lidstvo, zaslouží přežít, ukáže teprve čas. Sílu, odhodlání, pevná víra to všechno budou lidé potřebovat jako nikdy předtím. Jestli jsou lidé připraveni čelit nástrahám světa kolem nás se přesvědčí bezvýznamný voják Konfederace jménem Simons, který vůbec netuší, že díky jeho činům lidstvo přežije nebo vymře.... celý text

zandu
01.10.2020

Upřímně? Za mě ne... Bohužel. Námět dobrý, ale zpracování... ? Snažila jsem se, ale asi ve čtvrtině jsem to vzdala.
Četl to vůbec někdo před vydáním? Taková kravina, která mi hodně vadila - opravdu hodně vadila - chybějící čárky ve větách. Při čtení jsem zjistila, že mi to vadí víc než klasické hrubky, kterých je v knihách běžně spousta.

Je mi líto, ale prostě ne....

lulu01
27.09.2020 3 z 5

Měla jsem tu poctu jej koupit od autora a musím říci že na jeho první knihu je to opravdu fantastické. Sice dosti chyb ale na obsahu to nic nemění.

Autorovy knížky

2020  80%Válka o přežití lidské rasy

Kniha Válka o přežití lidské rasy je v