Valčík na rozloučenou

Valčík na rozloučenou https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69936/valcik-na-rozloucenou-69936.jpg 4 18 5

Mít dítě bez manžela už dávno není žádná ostuda, ale také ne bůhvíjaká legrace. Ostatně osmnáctiletá Jolana by mohla vyprávět o tom, kolik bezesných nocí prožila, než se rozhodla dítě si ponechat a kolik ještě těžších překážek musela překonat, když po smrti své milované babičky zůstala na všechny starosti úplně sama. Ale i na ni se nakonec přece jenom štěstí usmálo. Po dlouhém snažení sehnala dobrou práci, holčička rostla a dělala jí samou radost, a dokonce potkala i lásku, sympatického muže jménem Luboš. Všechno zdárně směřuje k happy endu, tedy ke svatbě, když se vyskytne další, tentokrát zdánlivě neřešitelný problém. Malá Krystýnka se odmítá o maminku dělit a Luboše přímo nenávidí. Podaří se Jolaně dítě přesvědčit, nebo se bude muset ve jménu mateřské lásky Luboše nakonec zvdát a dál zůstat sama?... celý text

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Příběh mě moc nezaujal, přišlo mi to o ničem.

Ann98
16.12.2017 5 z 5

Hezký příběh. Přímo ze života. Věřím, že jsou i takoví lidé (a řekla bych, že jich není zrovna málo), kteří musí řešit podobný problém jako Jolana. Buď a nebo. Je to volba, kterou určitě nechce nikdo z nás zažít.

24.11.2014 3 z 5

Příběh byl celkem pěkný. Ze začátku mně moc nebavil, ale pak jsem se začetla a nemohla jsem přestat, i přesto dávám pouze tři hvězdičky, to je za ten začátek

Zuzana Francková
česká, 1951