Váhavý nápadník

Váhavý nápadník https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112370/vahavy-napadnik-112370.jpg 4 95 95

Adriana Suttonová má krásu a šarm, bohatých rodičov, šľachtický titul, húfy viac i menej vhodných nápadníkov. Zdalo by sa, že ju čaká ružová budúcnosť. Pred oltár sa jej však nechce. Až keď sa na panstvo svojich rodičov vráti Colton Wyndham, rozpúta sa v jej srdci búrka. Viaže ich ale dohovor rodín a zásnubná zmluva, ktorú už Colton kedysi s hnevom odmietol. Teraz prichádza domov a namiesto vychudnutého dievčatka, ktoré mu chcel vnútiť otec, nachádza očarujúcu ženu. Zdá sa, že tentoraz by sa na manželstvo dal nahovoriť. Sám si však nie je istý, či si väčšmi necení svoju nezávislosť. Vo chvíli, keď si konečne uvedomí, že Adrianu miluje a je ochotný stať sa jej manželom, zasiahne ruka osudu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Reluctant Suitor , 2003

rampapa
16.05.2022 5 z 5

Krásná knížka o lásce. Adrianu jsem si hnedka zamilovala a Coltona taky. Moc se mi líbil jejich příběh. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

MAU256
27.07.2021 5 z 5

Krásná romantická knížka, ve které nechybí láska, žárlivost ani krutost. Ale hlavně šťastný konec, který by neměl u romantický knížek chybět. Knížku mohu jen doporučit.

meredith6677
24.10.2019 4 z 5

Skvělý příběh, postavy moc sympatické. Hvězdičku strhávám jen za to, že z počátku byl děj poněkud snad zbytečně roztažený, a pak se vše událo v neskutečně rychlém tempu. Ve jménech postav jsem měla z počátku trochu zmatek, ale pak jsem se jakž takž zorientovala. U jedné z posledních kapitol se mi udělalo po dlouhé době i zle, když došlo na odhalování temných tajemství R. a byla jsem ráda za to, jak to nakonec skončilo - ne že by se to nedalo čekat. :) Po dlouhé době se mi dokonce líbily o charaktery obou hlavních postav - Coltona i Adriany. Předpokládám, že se ke knize jednou zase vrátím.

xindl007
13.06.2018 3 z 5

První čtvrtina knihy se hrozně vlekla. Pořád dokola popisován každý detail domu, zahrady atd. I rozhovory nekonečně dlouhé. V druhé části už mě začala knížka bavit trošku víc, ale i tak jsou to jen tři hvězdičky.

Garena
19.06.2017 2 z 5

Zdlouhavý příběh s poměrně kostrbatým koncem.
Ty samé myšlenkové pochody hlavních postav se zbytečně často opakovaly pořád dokola.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Hezký romantický příběh, ale opravdu byl docela zdlouhavý.

gabca007
25.10.2013 4 z 5

Nezbývá než souhlasit s předchozím komentářem. Příběh se mi líbil, četlo se to hezky, ale asi u str. 400 mohla autorka udělat finále.

maryzka
16.04.2012 3 z 5

docela to jde akorát je opět román moc dlouhy no ale za zimních večeru se hodí.