V pondělí v osm ráno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Byli tři a dva z nich to už udělali. Teď je tu třetí, kterému do času činu zbývají jen hodiny. Jelikož je ale ten poslední, může od přátelské dohody ustoupit. Rozhodnutí je na něm, ovšem každý čtenář jistě uzná, že dny před „akcí“ prožívá docela vesele. Pointa téhle knihy bolí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95630/v-pondeli-v-osm-rano-95630.jpg 3.56
Žánr
Literatura česká
Vydáno, J. Špulák
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha V pondělí v osm ráno

Přidat komentář
pejty
20. listopadu

Tak z této knihy nejsem nijak nadšený a ačkoliv měla jen pár stránek, tak mi přečtení trvalo poměrně dlouho. Ze začátku mi vadilo, že kniha byla tak nějak o ničem a bylo v ní spousta chyb a překlepů. Asi od poloviny knihy ale musím uznat, že mě na knize něco zaujalo a příběh aspoň trochu začal být zajímavý a nakonec to snad nebyla ani taková katastrofa.

Nuny
18. listopadu

Od začátku je jasné, k čemu bude příběh směřovat, ale nijak mi to nevadilo. Za mě je to čitelné, zajímavé postavy a vše vysvětleno. Krátké a silné, tak to má být.


Jindřich osmý
11.04.2016

Do poslední chvíle jsem doufala,že to hrdina knihy nedotáhne až do konce.

ber-tram
10.03.2016

Jelikož jsi mi, Jardo, občas korigoval pouze gramatiku a stylistiku, ale NIKDY ne názor na věc, což mi dodnes nesmírně imponuje, nejsem teď nucen, abych poopravoval svůj náhled na tvé beletristické »já« a snažil se ho vidět v lepším přísvitu jen proto, že nás načas pojila jedna redakce. K psaní trvanlivých a pozoruhodných novel jsou opravdu povoláni jiní, tobě sedne ta každodenní operativní publicistika. 11/11

Doporučujeme

Povídky malostranské
Povídky malostranské
Boj o první místo
Boj o první místo
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Navzdory básník zpívá
Navzdory básník zpívá