V ohrožení

Vyšetřovatel massachusettské státní policie Win Garano je náhle odvolán ze studia na Národní akademii forenzních věd v městečku Knoxville v Tennessee - je pověřen, aby za pomoci moderních kriminalistických metod objasnil případ vraždy Vivian Finlayové, která byla spáchána před dvaceti lety, ne náhodou právě v Knoxville. Ačkoli je mu více než jasné, že vyřešení tohoto zločinu má pouze posloužit jeho nadřízené, státní zástupkyni Monique Lamontové, aby získala větší slávu a moc, netuší, že jej coby úspěšného a schopného, ale zároveň neústupného a tak trochu záhadného policistu zneužije ke svým cílům nejen tato přitažlivá, sobecká a ctižádostivá žena. Ještě dříve, než se ujme přiděleného případu a začne na něm pracovat společně s kolegyní Delmou Sykesovou, stává se sám svědkem zločinu a jeho nechtěným spoluaktérem. Čí životy jsou v této zjevně nečisté hře o politické posty v sázce? A kdo všechno v ní bude obětován? Win hledá viníky a odkrývá jejich motivy, nalezne je však i mezi těmi, které považoval za své přátele. Detektivní novela Patricie Cornwellové V ohrožení tentokrát vybočuje ze seriálové řady autorčiných příběhů, byť zůstává věrná forenzním disciplínám a kriminalistice. Dává nahlédnout do zákulisí politických machinací - do světa, který se neštítí využít zločinu pro zvýšení popularity a odstranění nepohodlných konkurentů, do světa, kde důvěra a poctivost jsou pouze prázdné pojmy. Sebestřednost a cyničnost jeho hlavních protagonistů se však kdykoli může obrátit proti nim samotným...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/5771/v-ohrozeni-5771.jpg 3.945

Winston Garano (1.)

At risk (2006)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Knižní klub

spider.rio

Pěkná oddechová detektivka jsem zvědav na další knihy této autorky..
Doporučují k přečtení.

rtesarova88
13.08.2015

Moje druhá kniha od této autorky. Na rozdíl od Knihy mrtvých je to slabší, ale super oddychovka vzhledem ke 140 stránkám se ani nic jiného čekat nedá.
Pro mě opravdu oddychovka na jedno odpoledne, která se čte sama :-)

ovpana
07.12.2014

Pěkná detektivka,dobře se čte

mechulka
11.01.2014

Skvělá kniha, která se dobře čte.

minirock
29.12.2013

Detektivka, ale docela slaboučká. Jak rozsahem, tak obsahem. Opravdu nevím, jestli budu mít ještě chuť si přečíst něco od této spisovatelky.

roro
12.02.2013

Po pravdě řečeno...kniha,ke které se vracet nebudu..

aannyy
08.10.2012

První knížka od této autorky a moc se mi líbila :-)

stm01
22.02.2011

Mé první seznámení s autorkou a velmi příjemné počtení.Knihu jsem přečetl během dvou dnů a mohu doporučit.