Vysoko (v oblacích)

Vysoko (v oblacích) https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253703/bmid_vysoko-v-oblacich-nZr-253703.png 4 250 37

V oblacích série

< 2. díl

James ukázal Biance temný a opojný svět vášně a bolesti. Probudil v ní její vlastní sexuální touhy se sklonem k masochismu. Zdálo se, že oběma tyto praktiky vyhovují a nacházejí v nich uspokojení, a tak žádný div, že se Bianca do neodolatelného pana Cavendishe bezhlavě zamilovala. Avšak démoni násilné minulosti, kteří ji neustále pronásledují, a zároveň nejistota Jamesových citů, dohnala Biancu k rozhodnutí vztah s Jamesem ukončit. Uběhl už víc než měsíc od rozchodu, ale Biančiny city jsou stále stejně silné. Dokonce i ona si uvědomuje, že je jen otázkou času, kdy opět podlehne kouzlu podmanivého pohledu pana Cavendishe…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Galatea

Mile High , 2012

Bet
04.06.2017 3 z 5

Druhý díl byl slabší než první. Styl psaní byl stále lehký a pohodový. Jen když se začne ke konci něco dít tak je konec a třetí díl nikde. No uvidíme jestli se ho dočkáme.

venacava
18.05.2017

2 díl je o trošičku slabší než 1 díl, ale i přesto jsem knihu přečetla za jeden večer a pokračování příběhu Bianci a Jamese mě bavilo. Velice oceňuji vztah Stephana a Javiera, mám oba ráda a parádně děj doplňuji.
Mrzí mě jen, že 3 díl je asi v nedohlednu.

Kaaramelka
12.03.2017 4 z 5

Na knize se mi líbí, že vidíme i vývoj vztahu nejlepšího kamaráda Bianci Stephana se svým partnerem.

Kniha se mi líbila, je to příjemné oddechové čtení, u kterého člověk nemusí přemýšlet.

Meridea
06.03.2017 5 z 5

Druhý díl je ještě lepší než první. Moc se těším na pokračování :-)

Baraliska
21.06.2016 5 z 5

Druhá skvělá knížka ze skvělé série. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Mrzí mě, že tahle kniha skončila takhle rychle, ale aspoň se na další knihu budu těšit o to víc.

verca6406
13.04.2016 5 z 5

Kniha opět nezklamala. Jen je škoda, že není další díl, to jako když se vypne film těsně před koncem :-/

Kackac74
15.03.2016 4 z 5

opět nezklamala těším se na další díl

Terection
10.02.2016 4 z 5

Dvojka mě bavila přece jen víc, ale třebaže skončila hodně otevřeně, nevím, jestli se chci pustit do pokračování...

Laf
20.01.2016 4 z 5

Při srovnání s prvním dílem tento dopadl hůř. Vesměs celý děj probíhal tak nějak v klidu, nebylo to přerušeno nějakou zajímavou zápletkou. Další mínus dávám za to, že tento díl je přímo navazující na ten první a nikde nejsou nějaké zmínky, co se už stalo, takže nečíst sérii v kuse, ale s rozestupem času, tak tápu v ději. Plus vidím alespoň v tom, že jsem se dozvěděla, jak se vyvíjí situace mezi Biancou a Jamesem :)

martiiinkajjj
14.01.2016 2 z 5

Knížka mě jak nudila tak i bavila...sexuální scény nahrazovali úplně zbytečný děj psychicky labilní hlavní hrdinky, pro kterou byl hlavní hrdina až moc velké sousto. Měla jsem co dělat abych knížku vůbec dočetla...za mě pouze * *.

jitka7
13.01.2016 3 z 5

Jsem teda zvědavá na další díl. Příběh se nám pohnul a rozvinul. A mám z ní podobné pocity jako z prvního dílu. Ale doporučuji přečíst.

cukrovka
29.12.2015 4 z 5

Dobře napsaná erotická kniha. Ovšem některé popisované sexuální scény mi moc neseděly (hlavně škrcení).

evelýny
30.11.2015 2 z 5

Střední část knihy se nese v duchu nezřízeného sexu, stále do kola se opakujícího sprchování, mydlení, mytí hlavy...to mě nějak nebralo. Na druhou stranu mě bavilo sledovat myšlenkové pochody Biancy, která něco jiného si myslí a jinak koná. Jsem zvědavá, kam se posune.
Sex při cvalu na koňské hřbetě - musím se zeptat nějakého žokeje :-)

Samira
12.11.2015 4 z 5

Pořád je to výborné erotické čtení, ale musím říct, že první díl se mi líbil a seděl víc. Začátek knihy je však skvělý, stejně jako konec. V mých očích trochu slabší střed se nese v duchu sexu, submise a vytyčování vztahu, bohužel pro mě s prvky, které jsou na mě příliš, hlavně škrcení. Na závěrečný díl jsem však rozhodně zvědavá, přece jen konec dostatečně namlsal.

Charmedka
09.11.2015 4 z 5

U prvního dílu jsem chválila právě postavy, které mi naprosto sedly a já si je oblíbila, především Biancu. Byla chytrá, pracovitá, samostatná a rozumná. A tady? Vidí Jamese a stává se z ní nemyslící pitomá nána, která mu naprosto zobe z ruky a vůbec nemyslí. Vlastně i chování Jamese mi občas lezlo na nervy.

I když v pokračování postavy trošku zpitoměly, tak přesto myslím, že série je dobrá. Erotické scény jsou opravdu povedené. Nepůsobí lacině ani vulgárně, ale jsou vzrušující tak, jak od erotického románu očekávám. A vlastně Vás i baví sledovat, jak se vyvíjí vztah Bianci a Jamese. A aby to nebylo tak jednostranné, i zde se minulost vrací a nedá hlavním hrdinům spát. Konec zůstal poměrně otevřený, takže opět láká k netrpělivému čekání na další díl.

veve21
03.11.2015

Druhy dil jeste ctenejsi,nez prvni. Jen me mrzi,ze opet skoncil hodne otevreny. Nevi nekdo,kdy bude prelozen 3.dil?Original je vydan jiz dlouho.

Terectioncan
29.10.2015 5 z 5

První díl mě začal bavit až v druhé polovině knihy, tenhle mě bavil od začátku až dokonce. Určitě neztratíte čas, když si ho přečtete! :)

sex sexuální úchylky erotika BDSM

R. K. Lilley
americká
2014  76%Let v oblacích
2015  78%Vysoko (v oblacích)

Kniha Vysoko (v oblacích) je v