V kanclu: Komiks ze života, ve kterém se možná poznáte

V kanclu: Komiks ze života, ve kterém se možná poznáte https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479836/bmid_v-kanclu-komiks-ze-zivota-Df5-479836.png 4 47 10

Zavírá váš kolega v srpnu okno, protože je mu zima? Než si uvaříte kafe, musíte vysypat nádobku, protože to jinak nikdo neudělá? Byli jste už někdy na poradě, která mohla být jenom e-mail? Zažili jste velice absurdní pracovní pohovor? Je váš šéf idiot? Jestli jsou vám tyto otázky až podezřele povědomé nebo se vám přímo orosilo čelo, je komiks V kanclu určený přímo pro vás, protože přesně o tomhle to celé je.... celý text

felixrr
19.10.2023 5 z 5

Výborná nenáročná oddechovka. Nejsem citlivý na sprostá slova, jen mi přišlo, že je autor občas použil zbytečně.

bazyk21
11.10.2023 5 z 5

dobrý hlody ;o))

martina.culik
23.03.2023 4 z 5

Nejprve jsem četla druhý díl, který mi přišel o něco vtipnější, než tento.
Přesto jsem se pobavila. Myslím, že knihu ocení především zaměstnanci v nějakém větším korporátu, jelikož situace někdy přesně odpovídají fungování ve větší firmě.

los
15.12.2022 1 z 5

"přečetl" jsem dřív, než mi vystydlo kafe, ale asi si zase sedím na vedení, nepochopil jsem, nezasmál se

bigbabe
02.09.2022 2 z 5

Tak pět vtipů k usmání, jinak taková pohodovka na 10 minut čtení.

JosefJNovotny
28.04.2022 5 z 5

Nektere vtipy jsou velmi jemne, nektere drochu drsnejsi.
Je to srozumitelne predevsim tem, kteri uz zacali v pracovnim kolobehu zivota - odpovida to komunite lidi vekove kategorie 22-40 let, pracujici ve vetsi firme ve meste.
Narazky na typicke postavy vsech kancelari jsou vyslovene trefne - bezcitny sef, kocka na recepci, neschopny IT manazer, uklizecka.
Nejlepsi je, ze vtipky nejsou z uzkeho okruhu oboru, napriklad marketing, IT nebo finance - takto jsou pristupne i sirsimu publiku.
Kvalitne pojaty i popisek scen pomoci citoslovci, coz treba nemusi byt pro ctenare komiksu prevratne - dobre to ale doplnuje scenu.
Vyborne zpracovane je duraz na detail postav tam, kde to ma vyznam. U takovych tech sedych kancelarskych mysich to autor dobre pojal tak, ze jim nechal "template look".
Vtipy na sebe nezavisle navazuji, coz budi dojem, ze se jedna porad o tutez firmu, i kdyz neni zduraznena jeji lokalita, pusobnost, ci zamereni.

Za sebe rikam, precte se to behem cesty do prace, podelite se o to s kolegou z ucetniho oddeleni a ten to obratem da na recepci.
Za me super a doporucuji.

Ronnie68
22.04.2022 4 z 5

Byla to taková jednodušší a celkem i vtipná jednohubka ...

orson
08.04.2022 5 z 5

Sleduji je na facebooku už pěkně dlouho, ale stejně jsem knihu hned chtěl a moc se mi líbila. Krásně jsem si zavzpomínal na časy v korporátu, kdy jsem tam pracoval jako senior frontend developer :)))

lyriq
25.03.2022 5 z 5

Dočteno dříve, než jsem si dopil kafíčko. Vysmál jsem si prdel a chci další díl.

Yokite
03.03.2022 5 z 5

Dlouho mě takto nic nepobavilo :D Opravdu ze života kancelářských lidiček!

TomB
česká
2022  82%V kanclu: Komiks ze života, ve kterém se možná poznáte
2022  82%V kanclu: Díl druhý – Komiks ze života

Kniha V kanclu: Komiks ze života, ve kterém se možná poznáte je v