V cizím sedle

V cizím sedle https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34149/v-cizim-sedle-34149.jpg 4 19 4

Chov koní, dostihy, problematická láska a rozkol v rodině - to jsou prvky, které splétají příběh z atraktivního, autorce důvěrně známého prostředí. Vysokoškolačka Romana tráví se svou sestrou všechen volný čas v jezdeckém oddíle malého hřebčína. Idylické prostředí, práci i kolektiv však naruší nepěkný úraz - a najednou je všechno jinak. Nevinné spory přerůstají v konflikty a zášť, slepá láska hrozí katastrofou...... celý text

Lucy_Dohnalova
02.07.2020 4 z 5

Knihu jsem četla opakovaně, je hodně čtivá s rychle ubíhajícím dějem. Pro mě taková oddechovka.

papajapa
23.06.2016 3 z 5

K teto knize jsem se vratila po letech. Poprve jsem cetla asi na zakladce a nyni po skoro 15 letech :) Musim rict, ze muj nazor se znacne zmenil. Romanu povazuji za nedozrale telatko, ktere az kdyz si nabilo papulu tak ji doslo co zpusobila a o co vsechno prisla. Kniha mi je stale blizka konskym prostredim a beru ji jako knihu poucnou a ze zivota.

galiana
27.11.2014 3 z 5

Jedna z mých prvních knih a i když má své mouchy, je velmi čtivá. Rozhodně něco pro fanoušky do koní.

Barush
26.12.2012 5 z 5

Pro mládež a milovníky koní super volba :))