Úžasní takoví, jací jsme

Úžasní takoví, jací jsme https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496250/bmid_uzasni-takovi-jaci-jsme-iUi-496250.jpg 4 5 2

Radost, klid, osobní štěstí. Většina z nás to hledá celý život. Nejsme-li z nějakého důvodu spokojení, můžeme se pokusit to změnit a žít jinak – šťastněji. Když se uvnitř rozhodneme, máme z poloviny vyhráno. Pojďme se vydat na cestu k laskavosti, vnitřnímu klidu, vlídnosti a empatii jak k sobě, tak i k druhým. V knížce najdete mnoho tipů, co můžete udělat už dnes. Právě teď. A společně budeme hledat odpovědi na otázky: Proč je někdo šťastnější a někdo méně šťastný? Lze přenastavit svoji mysl, abychom cítili radost ze života? Jaké okolnosti a vlivy se na štěstí nejčastěji podílejí? Co je to sebepřijetí a kde se bere? Co lze dělat s nízkým sebevědomím? Jak se odráží spokojenost na fyzickém zdraví? TATO KNIHA JE JAKO MAPA. JAKOU CESTOU SE ROZHODNETE JÍT, BUDE UŽ NA VÁS…... celý text

DreamerX9
27.04.2023 4 z 5

Přiznám se že jsem ke knize byla trochu skeptická stejně jako k rozvojovým knihám které kažou hromadu filozofie, která ani za mák nemá co dělat se skutečnou práci na sobě samém. Kniha je v podstatě pitva rozvoje sebehodnoty zachycující vývoj, fakta, psychologické výzkumy apod.. mně osobně sedla lidským přístupem v podstatě zmapování si jednotlivé životní fáze a možná prave tím může člověk zjistit na jaké míře je jeho sebehodnota.

Ema22
11.10.2022 4 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou. Četla jsem autorčin článek v časopise Psychologie Dnes a oslovil mě. Některé části knihy bych zestručnila, teorie osobnosti, temperamentu a charakteru. Velmi mě zaujala kapitola o manipulaci a praktické úkoly. Kreslila jsem, odpovídala na otázky, napsala si dopis. Uvědomila jsem si, co mi ztěžuje vztahy s blízkými, na čem můžu začít pracovat. Za to autorce upřímně děkuji.
Mám jen drobnou výtku, při korektuře občas unikla chyba v interpunkci, tvarosloví, chybělo písmenko.

Autorovy knížky

2022  84%Úžasní takoví, jací jsme

Kniha Úžasní takoví, jací jsme je v