Úžasné Vánoce Matyáše Kotrby

Úžasné Vánoce Matyáše Kotrby https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392790/bmid_uzasne-vanoce-matyase-kotrby-Mp1-392790.jpg 5 2 2

Matyáš a Mája jsou takoví normální školáci. Zajímají je úkoly. Jak je to možné? Mají totiž úžasný adventní kalendář! 24 neobvyklých úkolů, na každý den jeden. Jenomže před Vánocemi se toho hodně děje. A jéje! Mikuláš, čerti a andělé, dobré skutky, vánoční přání, spadlý stromek, špatné známky, hromada sněhu, zavřená škola, skvělé dárky a Ježíšek...Tak tyhle Vánoce jsou opravdu velmi veselé! Při čtení můžete s Matyášem a jeho rodinou plnit úkoly z adventního kalendáře, nebo se jen inspirovat a vymyslet si úkoly svoje. Tato rodinná zábava se hodí nejen do období adventu. Vánoční příběh doprovází vtipné ilustrace.... celý text

karoli77
06.01.2021

Bezvadná knížka, moc hezky zpracovana, příběhy akorat před spaním, rozhodne doporučuji detem od cca pěti let.

maminkoutek
28.12.2020 5 z 5

V knize najdeme příběh o rodině Kotrbových, který vypráví třeťák Matyáš. Ten s tatínkem vymyslí vlastní adventní kalendář pro celou rodinu. Pokud chce někdo kousek čokolády, musí splnit vylosovaný úkol. Každá kapitola se zaměřuje na jeden den, který děti prožijí společně s Matyášem. Kniha tak nabízí nejen příběh, ale také inspiraci, jak si užít advent společně s rodinou.

Vánoce kamarádi vánoční příběhy dětská dobrodružství

2018  100%Úžasné Vánoce Matyáše Kotrby
2017  83%2. A