Utíkej, malý, utíkej

Utíkej, malý, utíkej https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134416/mid_utikej-maly-utikej-8AF-134416.jpg 4 40 12

Kniha popisuje životní osudy Nickyho Cruze, newyorského gangstera, který se setkal s Boží láskou a toto setkání úplně změnilo jeho život.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Křesťanský život

Run, Baby, Run , 1987

Vydrik15
06.01.2021 5 z 5

super kniha přečtená nejmíň 2x

Čtenář112
05.01.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem našel na nádraží v knihovně. Psaná hezky a napínavě. Pro mě je to vítězství na jedné straně a zklamání na druhé .Je hezké vědět jak dopadl jediný člověk a jsem rád ,že dopadl dobře ,ale co ostatní? Jak dopadli Oni? Moje myšlenky zůstali s těmito lidmi na kterých mi během čtení začalo záležet.

Moňas17
07.05.2020 5 z 5

Kniha, která mě v necelých sedmnácti letech otočila zcela jiným životním směrem. Těsně po revoluci.
Jinak příběh není fikce, osoby v příběhu většinou ještě žijí. Díky odvážnému pastorovi, který zachránil spoustu marných mladých životů vznikla celosvětová organizace Teen Challenge.

Atanone
29.06.2018 5 z 5

Tomu hlasu uvnitř nemůžeme nikdy utéct dost daleko

TaLu
22.05.2018 5 z 5

Žili jsme za totality.
Žili jsme za železnou oponou.
Tato kniha byla syrová a krutá v popisu světa, o kterém jsme toho moc nevěděli. Vlastně jsme nevěděli nic.
Nic o životě na ulici, o životě v gangu. O nemilosrdném násilí. O obrácení a víře. Přesto si tento příběh našel cestu do mého srdce. Svou silou a opravdovostí.

PrincessIvi
11.12.2017 3 z 5

Tato kniha je prijemne citanie, ale pride mi skor ako fikcia a nie skutocny pribeh, nakolko si neviem predstavit zo dna na den otocit masy ludi na vieru. Zaroven jedna kapitola o narkomanskej dievcine pred koncom knihy je tam vsunuta uplne 'odveci' a nesuvisi vobec s celkym pribehom, co mi prislo divne. Kniha je celkovo fajn, ziadny zazrak ale prijemne citanie.

Ivaksa
05.12.2016 5 z 5

Ta kniha byla velmi citlivě a sugestivně napsaná, moc se mi líbila, v mých 16 ti letech. Málem mě to svedlo k náboženství. Pro normální zralé bezvěrce to ale bude hódně tendenční. Hodnotím pouze tehdejším nadšením.

anyzek
16.03.2016 5 z 5

Rozhodně doporučuji si tuto knihu přečíst, mě osobně pomohla udělat další krok kupředu na cestě víry!
Přečetla jsem jí jedním dechem. : )

Adell-ka
05.01.2016 4 z 5

Výborná čtivá knížka, hezky podané svědectví! Rozhodně doporučuji :)

DCKH
03.12.2015

Krásná příběhovka se svědectvím ale ponaučením jakým způsobem lze nalézt Boha,pravdu,ale hlavně věčný život v nebi!
100%

PAVEL z BRNA
27.07.2014 5 z 5

I mě kniha chytla srdce, četl jsem ji několikrát.

čohynka
08.03.2013 5 z 5

Knížka, která mě chytla za srdce...