Utajený syn

Utajený syn https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384017/bmid_utajeny-syn-hHG-384017.jpg 4 8 2

Před několika roky se Ellen Tathamová bláznivě zamilovala do Maxe Colnebrooka, a jelikož on její lásku stejně bláznivě opětoval, hned se uprostřed egyptské pouště vzali. Max byl voják, a proto musel ze všeho nejdříve dokončit své poslání, jenže Ellen nabyla přesvědčení, že ji zradil a opustil. Po návratu do Anglie ještě ke všemu zjišťuje, že je těhotná. Z Maxe se později stává vévoda, zatímco Ellen žije v poklidném městečku se svým milovaným synem. Je možné, že se ještě někdy setkají?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Duke´s Secret Heir , 2017

vcielka
28.02.2020 3 z 5

Namet nie zly, ale akosi tam nebolo citit lasku. Ku koncu, to jest par stran do konca si zrazu zmysleli, ze sa miluju a otocili o sto osemdesiat stupnov. Inak vsetky casti, kedy mali byt spolu a kedy by mali rozvijat tu lasku k sebe, autorka popisala len vetou a presiel tyzden/mesiac a potom uz len jazda kociarom prebehla v tichosti. Potom sa parkrat porozpravali a z toho vobec nebolo citit, ze jeden k druhemu hladaju cestu, ci nejake sexualne napatie alebo nieco. Jedine co si z toho pamatam je, ze vsetko sa stalo vtedy preto, ze sme sa milovali ale nie dost. To bol dobry zaklad, ale tam ta cesta dobrym smerom aj skoncila a uz nic tak blizke uvazovaniu postav o ich citoch jeden k druhemu neprebehlo. Inak to bol dobry namet, ale plytko nezaujimavo napisane.

modranka
29.01.2019 5 z 5

Veľmi milé prekvapenie. Mám rada príbehy s malými deťmi a tento malý nezbedník bol rozkošný. Od prvej stránky ma príbeh Ellen držal v pozornosti, aj keď je to len poviedka z produkcie hqn. Z mojej strany plný počet hviezdičiek, z každej nastraženej pasce logiky autorka vykorčuľovala bravúrne.
Poznámka: Hoci je obálka prijateľná, obálka z originálu je oveľa presvedčivejšia. Veď posúďte samé.