Úsvit nad Kilimandžárem

Láska Kristýny a Daniela je jako z romantického filmu, ovšem pouze do chvíle, než Dan v honbě za penězi svou dívku opustí. Zklamaná a zrazená Týna najde útěchu v moudrém, laskavém, ovšem podstatně starším muži a bez velkého rozmýšlení kývne na jeho nabídku k sňatku. Život v pohodlí a dostatku je sice příjemný a snadný, ale přesto se mladá žena po krátkém čase přestává v novém domově cítit dobře a co se stane, když se znovu objeví její stará láska, to už si můžete přečíst v nejnovějším románě své oblíbené autorky. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30675/usvit-nad-kilimandzarem-30675.jpg 3.411

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Erika

Ann98
27.12.2017

Jedna z těch méně zdařilých knih. Milostný román vypráví o citovém tápání vysokoškolské studentky Kristýny. Týně s Danielem jsem fandila už od začátku a věřila jsem, že i když odešel, vrátí se. Proti Romanovi jsem nic neměla, byl inteligentní, ohleduplný, citlivý i obětavý, ale stále jsem doufala, že nakonec bude zase s Danem. Za přečtení ta kniha ale stojí!

Ester59
06.04.2017

archaické výrazy z minulého století

Zuzana Francková

Zuzana Francková