Úsporná kuchařka plná chutí

Úsporná kuchařka plná chutí https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524056/bmid_usporna-kucharka-plna-chuti-652523545a5a3.jpg 4 3 2

Výživné, levné a lahodné recepty podle osobností české gastroscény Dá se na vaření ušetřit, aniž by to odnesla chuť a nutriční kvalita jídel? Jednoznačně ano! Barbora Charvátová, Markéta Chovancová, Tea Olivová a další známé tváře české gastroscény vám poradí, jak na to. Uvaříte s nimi masové či luštěninové pokrmy, upečete famózní dezerty, upotřebíte zbytky a okořeníte si život exotickými jídly. A to vše tak, že nezruinujete svou peněženku. Vrhněte se do víru pestrých receptů, které jsou plné živin, lahodných chutí a stojí jen pár korun!... celý text

Kuchařky
Vydáno: , CPress

VanillaScent
17.04.2024 3 z 5

Kuchařka, která neurazí, ale ani nenadchne. Úsporné tipy mohou být inspirující, pak už je to ale mišmaš receptů, kde se mísí indická kuchyně se sladkým pečením a vařením masa v pomalém hrnci. Mnohé z výživových tipů (pod každým z receptů) jsou pak značně diskutabilní - na to, že se jedná o kuchařku z roku 2023, kdy už těch aktualizovaných výživových informací je k dispozici opravdu hodně (viz např. Margit Slimáková).

Romanka89
23.01.2024 5 z 5

Kuchařku mám díky Báře alias Mámě v kuchyni, jejíž recepty jsem si velmi oblíbila. Takhle kuchařka je plná inspirace a rad jak v kuchyni ušetřit a při tom si dopřát chutná a vyvážená jídla. Za mě skvělé a pestré recepty od pěti žen, které se mohou skvěle doplňovat.

Kniha Úsporná kuchařka plná chutí je v