Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a bohatým https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157937/bmid_uspech-jsi-ty-aneb-nekolik-nezistny-U4x-157937.jpg 4 22 4

Knihy Dala Carnegieho oslovují lidi na celém světe již celé století a jsou stále aktuální. Všechny jeho motivační knihy se staly světovými bestsellery. Tato kniha je inspirována zajímavými a podnětnými myšlenkami Carnegieho. Dozvíte se v ní, jak si získávat přátelé a působit na lidi, jak získat sebevědomí a působivě řečnit, ale i jak se zbavit starostí a začít žít. Autor je vynikající vypravěč a uvádí i mnoho příkladů ze života lidí, kteří nad svými problémy zvítězili.... celý text

DK_Ronie
03.01.2020 4 z 5

Stručné a užitečné shrnutí hlavních myšlenek Carnegieho. Nicméně "standardní" knihy jako Jak získávat přátele a působit na lidi se mi líbily více.

Shindo
11.12.2017 4 z 5

Knihu som našiel na povale u známych ešte pred pár rokmi. Nakopla vtedy, nakopne aj dnes a hoci už má svoje roky a nie všetko z nej možno brať ako aktuálne, myšlienky sú nadčasové.
Len škoda, že sa Daleovej popularity chytili kadejakí paraziti, ktorí pod hlavičkou "Dale Carnegie and Associates" profitujú na jeho mene a vydávajú kdejaké pseudomotivačné knihy.

adelinka
10.01.2014 5 z 5

veľmi dobrá kniha na naštartovanie, povzbudzenie samého sebe, ako si zachovať dôstojnosť...takéto motivačné knihy môžem.....

janulka1310
04.12.2013 5 z 5

Perfektní výběr z top myšlenek Dale Carnegieho. Ideální jako první knížka od tohoto autora. V knize jsou shrnuty myšlenky ze tří autorových knih - Jak si získávat přátelé a působit na lidi, Jak se zbavit starostí a začít žít a Jak získat sebevědomí a působivě řečnit. Na základě toho se můžete dále rozhodnout, co si od autora přečíst. Kniha je napsána velmi čtivě.