Určuj čas - Podívej se pod okénko

Určuj čas - Podívej se pod okénko https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366182/mid_podivej-se-pod-okenko-urcuj-cas-tM2-366182.jpg 4 3 2

Čas. Nikdo ho nikdy neviděl, lidé si pořád stěžují, že ho mají málo. Čas ovlivňuje naše životy. Co je to vlastně čas? Co všechno se dá zjistit z hodin? Jaký je rozdíl mezi 12 hodinami v poledne a o půlnoci? Jak dlouho trvá století nebo milénium? Odpovědi na všechny své otázky o čase zjistíš pod odklápěcími okénky. Dozvíš se vše o určování času a postavíš si vlastní hodiny s pohyblivými ručičkami. Tak neztrácej čas a procvič se v určování času! České vydání publikace nakladatelství Usborne.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Lift-the-flap - Telling the Time

maminkoutek
20.07.2020 5 z 5

Pěkná knížka, kde se děti zábavnou formou učí poznávat hodiny, ale také co je to den, desetiletí, jaké jsou měsíce a podobně. V knize je spousta okének, na kterých si děti mohou znalosti procvičit. Pokud máte doma zvědavce nebo se zrovna učíte hodiny, určitě na knihu koukněte.

evismaior
19.04.2018 5 z 5

100 % - vážně moc pěkně a názorně udělané - včera jsme tuto knížku s předškolákem poprvé otevřeli a věřím, že konečně doladíme jeho znalosti o tom, jak říct a poznat, kolik je hodin, že sedmnáct hodin může být i pět hodin odpoledne, ručičky versus čas na digitálkách, minuty, čtvrhodiny, půlhodiny, prostě tohle všechno tam je. a navíc je to díky otevírání okének zábavně interaktivní.