Umíráme na objednávku?

Umíráme na objednávku? https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311555/bmid_umirame-na-objednavku-GSd-311555.jpg 4 63 24

Rakovina není nevyléčitelná nemoc! Jak to, že na ni stále umírá každý 3. člověk? Co se děje v zákulisí zdravotnického průmyslu? Kdo nám lže – a proč? Seznamte se s příběhy ubohé závisti, špinavých intrik a zákeřné podlosti v boji proti obětavé statečnosti, hlubokému lidství a úžasnému hrdinství. Boj, který ještě neskončil. Boj, který se vás týká.... celý text

saly
15.12.2015 5 z 5

Kniha logicky rozkrývá roli peněz (a chamtivosti) ve zdravotnictví.
Nemám rád konspirační teorie za každou cenu, ale fakt, že zdraví/nemoci jsou obrovský byznys jsem tušil už dávno a v této knize jsem našel fakta podporující mé domněnky.

kamibe
05.06.2015 5 z 5

Nějaké informace se ke mně dostaly už dřív, ale takovýhle chronologický výčet tedy oceňuji. Je velmi dobře, že taková knížka existuje. Otevírá oči. A seznamuje s tím, co existuje a je možno použít.

jana7316
18.01.2015 5 z 5

Velmi dobra kniha. Som zdravotna sestra a som z toho smutna ako funguje stat a zdravotnictvo proti ludom a len aby mali zisky.Škoda ze prirodne lieciva ktore fungovali a vyliecili ludi ktori mali rakovinu dnes nemozu fungovat.Nuz co biznis je biznis a ludia umierajte ved kto ma rakovinu ma smolu.Takto to bohuzial funguje v nasom demokratickom state.

jamajka99
12.01.2015 5 z 5

Výborná kniha. Ovšem není jen o rakovině. S dovolením trošku opisuji z knihy:
Dozvíte se třeba, že to nebyl Hitler, kdo zapříčinil 2.sv.válku, ale chamtivost a nenasytnost společností pod IG Farben. Ty samé firmy zapříčinily i 1. světovou válku.
Nacismus žije dál v dnešních farmaceutických společnostech. Používání chemoterapie je pokračování mučení v Osvětimi, zabalené do bílých plášťů a prodávané jako "jediné možné řešení" na léčbu rakoviny.
Walter Hallstein, hlavní plánovač IG Ffarben pro uspořádání nacistické Evropy, se stal v roce 1958 předsedou nové Komise pro Evropskou Unii. Bruselská EU je Centrální kiartelový úřad z nacistického IG Farben přestrojen v novém kabátě. V roce 1941 byla vydána kiniha Velkoúzemní kartel, kde je popsána základní struktura řízení Evropy. Centrálou má být kartelová organizace, kterou nikdo nevolí: Komise EU.
A jak to vypadá dnes? Nejvyšším orgánem je Evropská komise, kterou nikdo nevolí? Má 27 členů a nikdo z nich nebyl demokraticky zvolen. Je výhradním navrhovatelm legislativy. Jsou to oni, kdo vládnou Evropě. EK jmenují zástupci farmaceuticko-chemického kartelu, které má tento průmysl ve vládách. Evropský parlament si volíme, abychom měli pocit demokracie a svobody, ale on nemá žádný vliv na Komisi EU!!! Nejdůležitější úlohou této instituce je zakázat přírodně léčitelské postupy v Evropě - a to se už děje... Tisíce těchto substancí již stáhli z trhu. Zakázali nám znát léčivé účinky bylinek. Všechno pod záminkou ochrany našeho zdraví.......