Umím žít i jinak

Umím žít i jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140954/umim-zit-i-jinak-140954.jpg 3 4 2

Být předsedou parlamentní strany je u nás, ostatně stejně jako kdekoliv jinde, tvrdé řemeslo. Tzv. vysoká politika nepochybně ovlivňuje duši člověka, ať už se tomu její pretendent brání více či méně. Posunuje hranice soukromí, zbavuje anonymity. I když si veřejnost někdy myslí opak, není těmto lidem co závidět. Vrcholná politika si zkrátka vybírá svou daň. Být nekompromisním politikem, ale současně i normálním a příjemným člověkem, nemusí však být vždy v rozporu. Ať už sympatizujete nebo nesympatizujete s KSČM, je zřejmé, že VOJTĚCH FILIP takovým člověkem je. Tato kniha budiž toho alespoň malým důkazem.... celý text

Kuža007
15.02.2019 3 z 5

Přečetl jsem si to ze zvědavosti. Zajímavý pohled do osobního nitra předsedy KSČM. I přes stranickou příslušnost se jedná o velice distingovaného muže. A navíc máme zde daleko horší a progresivnější levicové politiky.

jprst
28.07.2016 odpad!

Obratně zamaskovaný, ale v podstatě zoufalý pokus, jak tohoto bezcharakterního politika "polidštit".

Autoři knihy

Marie Formáčková
česká, 1952
Vojtěch Filip
česká, 1955

Kniha Umím žít i jinak je v