Umění života po japonsku

Umění života po japonsku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478692/bmid_umeni-zivota-po-japonsku-yRd-478692.png 4 20 20

Na stránkách této knihy najdete tajemství každodenní spokojenosti a klíč k bohatému, radostnému a uvědomělému způsobu života. Je mnoho způsobů, jak se můžete při hledání klidu a štěstí inspirovat japonskou kulturou, a tato knížka vám napoví, jak na to.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Lingea

Art of Japanese living , 2020

Robodruh
29.09.2023 4 z 5

Oddechová knížka, ze které sálá klid, jemnost, jednoduchost a krása. Už první věty vás donutí zpomalit nebo se dokonce úplně zastavit. Je tu spousta inspirace ať už něco zkusit vyrobit, upravit, naaranžovat nebo nahlédnout z jiného úhlu. A to za to stojí!

Nofar197
15.05.2023 5 z 5

Hledání smysluplného způsobu života - ikigai - ,umění spatřovat krásu v nedokonalosti, kincugi, lesní terapie, čajový obřad, sonda do japonského domova nebo ochutnání japonské kuchyně, umění hospodařit s penězi či neobyčejný zážitek koupele v termálních pramenech - to vše lze najít v této knize, jejíž přečtení probudí chuť a zájem o hlubší poznání japonské kultury a této neobyčejné země vůbec.

Ďumbierka
01.09.2022 4 z 5

Veľmi pekná knižka. Nádherné fotky, pokojná a pomalá atmosféra. Určite stojí za prečítanie, či prelistovanie. Páčila sa mi a oddýchla som si pri nej.

poetree
23.02.2022 4 z 5

Knížka plná krásných fotek hladících po duši ty, kteří mají pro Japonsko slabost jako já... Lehce vás uvede do umění japonského myšlení, příjemné čtení to je.

Moltri
13.08.2021 5 z 5

Pěkně a srozumitelně zpracovaná kniha. Líbi se mi, že tam jsou zpracované duchovní směry a styly, umění i pár základních receptů. Prostě průřez napříč kulturou.

Japonsko japonská kultura

Jo Peters