Umění žít pozitivně

Šest jednoduchých zásad, které vám změní život Chcete-li mít úžasný život, být úspěšní a šťastní, nemusíte se stát někým jiným. Stačí zjistit, co vás těší a v čem vynikáte, a pak to dělat častěji! Kniha „Umění žít pozitivně“ je nabitá radami, příběhy ze života, citáty, laskavým humorem i zásadními otázkami, které vás přimějí zamyslet se nad vaší prací, vztahy a životem. Objevíte své silné stránky, naučíte se, jak naplno využívat své schopnosti, zjistíte, kterým směrem byste se měli posunout, a uděláte první kroky ke své úžasné budoucnosti. Přečtěte si tuto knihu. Držte se rad, které v ní najdete. Pozitivní výsledek pocítíte ve všem, co děláte. Šest jednoduchých zásad, které vám změní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376594/umeni-zit-pozitivne-aca-376594.jpg 4.84
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Alferia

The Art of Being a Brilliant: Transform Your Life by Doing What Works For You (2012)

Kniha Umění žít pozitivně

ChciOdŽivotaVíc
25.07.2018

Must read pro každého. Kniha ve mně opravdu něco změnila.
A to nejsem příznivce tohohle druhu knih. :)

mariva
23.05.2018

Četla jsem už spoustu knih o pozitivním myšlení, ale tahle je jiná - napsaná s humorem (možná je to tím pověstným anglickým humorem), historky v ní popsané jsou někdy veselé, ale častěji dojemné a opravdu člověka vedou k zamyšlení. Není to prostě ten "americký" optimismus, jaký nám bývá většinou předkládán. Tahle britská verze mi připadá mnohem příjemnější a opravdovější, není to jen být "happy" za všech okolností.