Ultimate Spider-Man a spol. 5

Ultimate Spider-Man a spol. 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210221/bmid_ultimate-spider-man-a-spol-5-210221.jpg 4 18 2

Ultimate Spider-Man: Nikdo učený... (3. a 4. díl) Petr Parker je Spider-Man. Už do toho začíná pronikat. Jenže na cestě k tomu, aby se stal opravdovým hrdinou, ho čeká spostu překážek. Jedna z nich má ježatý účes, knír a doutník a jmenuje se J. Jonah Jameson, majitel novin Daily Bugle. A ta druhá je mohutná a nechá si říkat Kingpin. Spider-Man kontra podsvětí. Kdo vyhraje? Ultimate X-Men: Lidé zítřka (2. a 3 díl) Do týmu vstupuje malý muž s velkým citem pro násilí, adamantiovými drápy a tajným cílem. Zabít profesora X. Ukazuje se ale, že to nebude tak snadné, zvláště, když je v týmu jedna docela pěkná zrzka. X-Meni mezitím přecházejí do protiútoku a vydávají se na misi... a ne všichni se z ní vrátí zpátky.... celý text

Delphín
29.10.2020 5 z 5

Bomba číslo! Spider-Man se konečně pořádně rozjel, ke konci nás senzačně napnuli na pokračování. Na Spideyho si nelze stěžovat
X-Meni stále trochu pokulhávají. Buduje se tu vztah mezi postavami, zápletka tohoto dílu je ale až moc jednoduchá. Ve finále se to ale četlo dobře, celkový dojem z komiksu to nijak nepohoršilo.

jh666
26.06.2014 5 z 5

Perfektní. Spidey mě přesvědčil o svých kvalitách už v UKK a X-meni, kteří se konečně rozjeli a které posílil Wolverine jsou prostě skvělí. Měl jsem tu čest už s Uncanny X-men, New X-men a Astonishing X-men. Ultimate X-men strčí první dva hravě do kapsy a třetí je porážejí jen o kousek lepší kresbou. Jen tak dál.

Autoři knihy

Bill Jemas