Ukradený polibek

Ukradený polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441210/bmid_ukradeny-polibek-kkc-441210.jpeg 4 838 173

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Kiss Thief , 2019

peta88
30.10.2021 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Vždy, když si myslím, že jsem už přečetla opravdu dobré knihy, tak mě další kniha vyvede z omylu. Tato předčila všechny moje očekávání. Miluji příběhy o lásce a nenávisti a tady to bylo vše naprosto dokonale napsané!

jennefer
29.10.2021 4 z 5

Na začátku se těžko začítalo, ale možná to bylo nedostatkem klidu na čtení. Pak už to bylo drsné a mnohem lepší. Oceňuji silné postavy a jejich vykreslení a uvěřitelnost.. Málokterý romantický příběh to u mě vytáhl na 4*. Tenhle byl silný a neředěný, líbil se mi.

Evule114
27.10.2021 5 z 5

Tato knížka byla nejlepší, kterou jsem od autorky četla. Moc se mi líbil příběh mladé ženy a dospělého muže, kteří našli k sobě lásku. Takhle si představuju dokonalou romantiku na chmurné dny. Za mě to bylo více romantické, než sexuální, i když toho sexu zde bylo také dostatek. Sama vím, jaký je člověk v devatenácti a pak, když už mu ke třicítce. Za mě úplně dokonalá postava Francesky, která ještě tápe životem. Knížka se četla sama a chvílemi jsem byla opravdu dojatá.

Adriana21
14.10.2021 5 z 5

Nevím, čím to je, ale ke čtení téhle knížky jsem se odhodlávala docela dlouho. Přitom knihy téhle autorky mám moc ráda. Nakonec jsem se do toho ale pustila a knihu přečetla jedním dechem. Prostě super. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Rozhodně doporučuji.

alzbeta2843
06.10.2021 5 z 5

Keďže autorku mám už dlhšie v merku, siahla som po tejto jedinej dostupnej. Kniha ma úplne nepresvedčila podľa anotácie a popisu, ale komentáre a hodnotenia ma navnadili. Takže je jasné, že som mala určité očakávania o čom kniha bude a ako sa bude uberať, avšak chyba lávky. Asi po niekoľkých stranách som nevedela, čo si o knihe myslieť a musela som na to prísť, čo je za tým, prečo sa niekto chová ako sa chová a hlavne ako to DOPADNE! Takže som to zhltla za niekoľko večerov a na záver som ani nedýchala. Takže zhrnutie? Kniha mixuje veľa drámy so smútkom a následne romantikou a nervami ale i občasným úsmevom :)

Jita160
27.09.2021 5 z 5

Wou...prostě skvělý.
Úžasný čtivý příběh,který jsem si moc užila...jo tohle můžu.
Mafiánská princezna.Naivni ,milá, krásná a kuřačka??? (ta mě dávala zabrat když zrovna já se snažím přestat:-D) předem nalinkonym osudem a připraveným sňatkem už od dětství. Jenže i osud se dá změnit i když se vám to ani trochu nelíbí.
Wolfe hmmm,komplikovaný muž...takové ty které milujeme a nenavidime zároveň.
Jejich vztah nezačal vůbec tradičně,ale co ...co je normální a tradiční je nudné.
Ti dva byly jako kočka s myší.
Ale jak už to bývá...před láskou neutečeš,najde si tě ...potvora jedna:,-)
Rozhodně doporučuji!!!!

Heri76
26.09.2021 3 z 5

Tak nevím, tak vysoké hodnocení ostatních a mne ta kniha nenadchla. Hlavní hrdinka mi přišla značně nevyspělá, odpovídající svému věku….. nebo spíše 16. Angelo mi přišel jako padavka, na to že byl synem mafiánské rodiny, Wolf mi jako americký senátor přišel svým chováním totálně nereálný. Vykreslený jako klaďas, ale jeho činy mi takové nepřišly. Jediné, co mi přišlo celkem dobré je „dospívání“ Francescy, která se postupně mění z úplně hloupé slepičky do celkem slušné intrikářky, co si Wolfa obtočí kolem prstu a postupně z něj udělá závisláka na své osobě. No celkově pro mě max. tři hvězdy a to hodně přimhouřím oko. Času stráveného s touto knihou nelituju, ale kdybych ji nečetla, o nic jsem nepřišla.

Knihom_olka_
21.09.2021 4 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila úplnou náhodou a její obálka a anotace mě úplně očarovaly. Musím říct, že jsem čekala víc akce, zbraní, mafiánů a celkově něco víc...
S Franceskou jsme nebyli zrovna nejlepší kámošky. Většinou mám pro hlavní hrdinku nebo hrdinu pochopení, ale tentokrát to moc nešlo. Její chování mi většinou připadalo stupidní a trochu té samostatnosti by taky neuškodilo. Zkrátka mi nepřijde, že by devatenáctiletá dívka měla být pořád ufňukanou puberťačka...
Přesto musím uznat, že Wolf a dojemný konec mě donutili dát této knize čtyři hvězdy, ale s pořádně odřenýma ušima.
Doporučuji od knihy moc neočekávat, jinak budete lehce zklamaní jako já.

0197
14.09.2021 5 z 5

Tohle bylo parádní, boží. Nešlo se od knihy odtrhnout. Jako vážně nešlo. Zvládla bych ji přečíst za jeden den, ale chtěla jsem si ji alespoň maličko šetřit, když už jsem se na ní tak těšila. Podle anotace jsem se trochu bála milostného trojúhelníku, který nemám za až tak v oblibě. Naštěstí, ten se moc nekonal, jako maličko jo, ale pro ty z vás, co trojúhelníku taky nefandí, nebojte se a jděte do toho.

Hlavní hrdinka byla super. Píše se tu, že byla hodně naivní, no vezmeme-li v potaz její mladý věk, výchovu a prostředí ve kterém vyrůstala, asi se není čemu divit. Bylo jí proboha 19 let, vrátila se z internátní školy a vysnila si jak se provdá za svou dětskou lásku a místo toho skončila s 30letým pomstychtivým ďáblem neboli ​senátorem Wolfem. Líbilo se mi, jak jí autorka vykreslila. Ráda zahradničila (to povídání se zeleninou bylo vtipný), kouřila (netradiční zlozvyk pro hlavní hrdinku a setkala jsem se s tím poprvé), zároveň se Wolfeho nebála a vystrkovala drápky a pomalu se vkrádala do jeho srdíčka :-D.

Co se týká hlavního hrdiny Wolfeho, nemám slov. Ten mě bavil. Díky bohu za kapitoly z jeho pohledu. Mohli jsme mu nakouknout do té jeho palice :-). Když se pak na konci ukázalo, proč je takový jaký je. No řekněme, propadla jsem mu.
Mám ke knize pár výhrad, hlavně co se týká konce. Toho, jak Wolfe vyměknul. Trochu mi to tam nepasovalo a asi to šlo udělat jinak. Epilog se mi líbil z pohledu Francesky no z pohledu Wolfeho o 6 let později, to teda za mě neé. Každopádně i přes pár věcí, které mi v poslední čtvrtině trochu vadili musím hodnotit plným počtem, protože příběh mě totálně pohltil. Myslela jsem na něj i měsíce po tom, co jsem knihu dočetla, vlastně furt myslím a to jsem knihu četla v únoru. Rozhodně jsem knihu nečetla naposledy a řadím ji mezi nejlepší od autorky.
L. J. Shen má pořádnou fantazii a u jejich knih hltáte každou větu. Má sakra talent. Doufám, že co každý půlrok to aspoň 3 přeložené knihy od ní.

Misshell1
11.09.2021 5 z 5

Tohle byla jízda, nedalo se od toho odtrhnout. Myslím, že knize hodně dalo, do jakého prostředí byla zařazena. S Wolfem jsem to měla stejně, od nesnášenlivosti, ale on přece jen není tak zlý a nakonec ho milujete. slovní přestřelky, které mezi sebou měli, byly super.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Úplně úžasné čtení..dokonce se mi o té knize i zdálo ️
Obě postavy jsem si oblíbila..ona drzá potvora a on pěknej hajzlík..jejich společné chvilky jsem si úplně zamilovala...vtipné a zároveň žhavé
Četli se to úplně samo..úplně jsem s ní ztrácela pojem o čase...autorka prostě umí!!!
Když jsem četla anotaci čekala jsem něco jiného,ale tohle bylo úplně super! ️

nina3905
24.08.2021 5 z 5

Hlavné postavy majú podobu modernej "Krásky a zviera" vo svete politiky a mafie. Ak obľubujete mafiánske príbehy, nemôžete knihu vynechať.

milena8281
11.08.2021 4 z 5

Tak trochu kráska a zvíře ..... půvabná mladinká dívka, která stojí na prahu dospělosti a svou budoucnost vidí vykreslenou v růžových barvách po boku své dětské lásky. A pak najednou cvak a z krásného snu se stává noční můra. To, co zprvu mělo vypadat jako akt pomsty se časem ukáže jako vášnivá "italská" romance.
Nakonec se mi to líbilo.

johana3160
01.07.2021 3 z 5

Myslim, ze celkem to vystihla renulkam v predchozim prispevku. Uz jsem cetla lepsi mafianske pribehy a tohle melo celkem dost der..

renulkam
25.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Knížka plynula svižně, v závěru až moc. Líbil se mi námět a postavy - zlý Wolf a něžná princeznička, která ho bude krůček za krůčkem polidšťovat. Polovinu knížky jsem si opravdu užila. Co mě ale hodně zklamalo byla druhá půlka, přišlo mi jakoby někdo odtrhnul několik stran knížky nebo měla autorka jen omezený počet stránek. Najednou jsme skočili rovnou k romantickému závěru. Ze dne na den se ze zlého vlka stal zamilovaný ňouma. Opravdu se tam stalo pro mě několik nepochopitelných věcí. Franceska svého otce nemohla po všem, co se stalo vystát, nemohla se na něj ani podívat - několikrát je to tam zdůrazňováno, ale když uteče od Wolfa běží rovnou domů k tatínkovi, který jí přivítá s otevřenou náručí, přestože jí odvrhnul, choval se k ní jak ke kusu hadru a ona pošpinila jejich tradice na kterých si zakládal. Další věc - rozmluva Wolfa s jejím otcem - celou knížku po sobě plivali, chtěli se dokonce zabít, ale tady si div nepadnou do náručí a Wolf před ním dokonce poklekne. Před člověkem, pro kterého plánoval roky pomstu. A s tím těhotenstvím to bylo taky jak z rychlíku. Wolf nikdy děti nechtěl, byl zásadně a až nepochopitelně proti a opět znenadání otočí. Jak jsem psala, knížka byla dobře napsaná, pěkně se četla ale jako čtenářka se cítím ošizená, chybělo mi tam pár stránek navíc, kde bych viděla tu pozvolnou změnu postav. Pak bych věřila i tomu závěru.

warca
16.06.2021 3 z 5

Překvapivě čtivé, i když hodně přitažené za vlasy.
Hlavní postavy mi moc sympatické nebyly a prostředí mě příliš nepřesvědčilo.
Dialogy byly po většinu času fajn, kniha plynula.
Oddechové počteníčko na jedno odpoledne.

anna7852
10.06.2021 5 z 5

Miluju sérii Hříšníci
Tahle kniha byla naprosto pro mě dokonalá od začátku do konce.
Potřebuju víc takových :-)

Calwen89
30.05.2021 4 z 5

Ukradený polibek je první mojí knihou od této autorky a velice mile mě překvapila. Čekala jsem až pohádkový romantický příběh, kdy je žena přislíbena muži kterého nemůže vystát a později se do něj zamiluje. Dalo by se říct, že to tak vlastně i bylo, ale celý příběh je plný nenávisti, vzteku, odplaty, boje o moc, postavení, intrik a strachu. Chicagská mafie celý příběh posunula na vyšší úroveň a sladký konec byl jen třešničkou na dortu.

Knihajeradost
23.05.2021 2 z 5

Tohle byla první kniha, kterou jsem od této autorky četla a byla jsem docela zklamaná. Příběh mi nepřišel z 21. století, jak se v knize datuje. Je to spíše taková pohádka pro dospělé. Uznávám, že se četla velmi dobře, ale ještě nikdy mi nebyl hlavní hrdina tak strašně nesympatický. Jeho chování bylo úplně příšerné a neomluvitelné. Až mi nad tím rozum zastával. V knihách mám ráda tyhle typy bad boyů, ale tohle bylo už moc a bylo mi jedno, jaký důvod k takovému chování měl. Prostě tohle bylo celé špatně, aspoň teda pro mě.
Co se týká Frančesky, k té jsem si cestu taky nenašla. Dost často jsem nad jejími reakcemi kroutila hlavou. Taky v knize byla pasáž s honičkou v autě, která mi hodně připomínala úryvek z knihy Padesát odstínů (jen už nevím, ve kterém díle to bylo). I když mám ráda mafiánské prostředí, arogantní muže v knihách, tahle mi bohužel vůbec nesedla.

fa.sci.ko
13.05.2021 odpad!

Knihu řadím do kategorie "wattpad fanfikce", ale trošku je tím urážím, jelikož i ty jsou lepší.

Kniha o tom, jak jeden děsně zlý týpek dal za ženu svoji děsně nesympatickou dceru druhýmu děsně zlýmu týpkovi, zatímco třetí děsně zlý týpek to z povzdálí smutně sledoval.

Bylo to asi stejně romantický jako vylodění v Normandii, stejně nechutný jako pizza s ananasem a konec byl stejně pitomej jako Tessa Youngová.