Ukradená objetí

Ukradená objetí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190667/bmid_ukradena-objeti-vK6-190667.jpg 2 14 6

Vášeň v cizích ložnicích se může stát osudnou… Otevřené zpovědi skutečných mužů a žen, kteří podlehli vášni a nevěře. Jejich pikantní příběhy vás zavedou do hotelových pokojů, pronajatých bytů či přímořských letovisek, kde dali průchod svým tajným sexuálním fantaziím. S milenkou či milencem zažívají dosud nepoznané vzrušení, oslepující touhu a pocit výjimečnosti. Koho z nich vášeň pohltí natolik, že spálí mosty za svým dosavadním životem? Kdo se z nevěry dokáže vymanit? Je možné vést dva paralelní vztahy? A koho z nich utajený vztah připraví o všechno? Autorka je poradkyní v oblasti partnerských vztahů a zejména hledání vhodných partnerů.... celý text

Popelka76
25.06.2021 2 z 5

Být či nebýt, to je oč tu běží. Lidé z příběhů v této knize se rozhodli být, být nevěrní. Je zajímavé sledovat, jak jim toto rozhodnutí změnilo život. Jde o sondu do motivů jednání těchto lidí, napsanou laikem, který má rád příběhy. Nejde o literární veledílo, ale to od něj asi nikdo ani neočekával. Co se týče mého názoru na nevěru, tak za mě zatloukat. Protože, když už se to stane, tak nikomu nepomůže pravda. Vzhledem k tomu, že je na vzestupu polyamorie, tak toto téma může být za pár let passé.

alena67
18.12.2016 2 z 5

docela čtivé příběhy

Mademoiselle
24.04.2016 1 z 5

Pavlačové čtení. Pro nenáročné čtenáře.

Dixinka
30.10.2014 2 z 5

Od knihy a příběhů jsem čekala víc. Vše mi připomínalo levné pavlačové pomluvy vhodné do bulvárních časopisů.

Blanka78
05.04.2014

příběhy ze života moc pěkné :-)

JitkaJak
10.03.2014 3 z 5

Jsou to jednoduše takové drby. Jako když se ženské sejdou u vína nebo u kafe a povídají si o životech. Opravdu fajn je ale doslov. Ten nakonec dává knížce hlubší význam. Jako kdyby ho napsal někdo jiný.

Libuše Konopová
česká, 1954