Ukaž mi to!

Vynikající osvětová fotografická publikace určená jako pomůcka k sexuální výchově dětí. Ukaž mi to! : Mezinárodní osvětová obrázková kniha pro děti a rodiče s informací o AIDS. Fotogr. a texty k nim Will McBride; úprava pro čes. vyd. Elena Figurová; předml. k čes. vyd. Jiří Raboch; text osvětové části Helga Fleischhauerová-Hardtová....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/103377/ukaz-mi-to-fBM-103377.jpg 4.720

Zeig mal! (1974)

Erotika, Psychologie a pedagogika, Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno:, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Makrela Liška
12. listopadu

Kniha mě díky mým rodičům provázela celé dětství, kdy jsem si v ní s oblibou listovala, a jsem moc ráda, že později i mým dětem pomůže nahlédnout na intimitu a vlastní sexualitu bez pocitu studu. Skvělý počin své doby, který neztratil nicna zajímavosti a aktuálnosti ani dnes.

oolinkaa
21.09.2017

prohlížela jsem si ji a četla jako malá. fotky jsou velmi povedené, reálné, a žádné trauma z toho fakt nemám.. už ani nevím, kam se ta kniha doma poděla :/

Eorin
01.07.2017

Pamatuji si knihu předně z dětství, kdy jsme si ji několikrát s mámou prohlížely. Nevím, zda to byla zásluha knihy, nebo máminy komentáře, ale bavilo mě to a bylo to prostě a jednoduše fajn

Sonia005
06.04.2017

Taky jsem ji v dětství viděla a nemám pocit, že by mě nějak sexuálně nebo jakkoli poškodila. Taky asi záleží v jakém věku ji chcete dětem ukázat

Mercatino
23.12.2016

Knížku Ukaž mi to aneb jak být sám sebou jsem přečetl jedním dechem. Při prvním nahlédnutí knihy jsem dostal mírný šok, který potom vystřídal úžas nad tím, že se nemáme za co stydět :) Krásná kniha a fotky? Důkaz dětské přirozenosti. Geniální a nadčasové !!!

tereza5133
10.07.2016odpad!

Kniha plná dost nevhodných až pedofilních snímků, které bych zařadila do dětské pornografie. Kniha určitě není vhodná pro děti.

Frakira
07.06.2012

úžasná knížka pro rodiče s dětmi (pomocí fotografií znázorňuje rozdíly mezi oběma pohlavími, jak malých tak dospělých, pohlavní styk, porod...)...pamatuji si ji naprosto živě a žádné trauma z těch nahatých fotografií nemám ani já, ani můj bratr - naopak! nám totiž doma nikdo v žádném případě netvrdil, že děti nosí čáp a podobný blbosti :o) škoda že už se neprodává, naštěstí mám jednu doma, a jestli budu mít někdy děti, tak jim to určitě ukážu ;)