Údržba a opravy automobilů Škoda 105, 120, 130, GARDE-RAPID

Údržba a opravy automobilů Škoda 105, 120, 130, GARDE-RAPID https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93752/bmid_udrzba-a-opravy-automobilu-skoda-10-ClF-93752.jpg 4 5 2

Vedle 480 stránek textu, tak je v knize i 408 obrázků, 55 tabulek. Obsah: Základní a všeobecné informace o vozech. Motor Spojka Převodovka (čtyřstupňová) a Rozvodovka Zadní náprava (kyvadlová) Přední náprava Řízení (maticové) Pérování a tlumiče Brzdy Kola a pneumatiky Chlazení a vytápění Pedály, páky, táhla, lana a potrubí strojové (podvozkové) části Elektrická zařízení Karosérie Údržba vozu Doporučená maziva, provozní a jiné prostředky Autokosmetika ... celý text

misa235
01.01.2016 5 z 5

Kvalitní příručka dnes už spíše veterána - Škody 105-130. Publikace, díky které si zručný člověk zvládne svou škodovečku opravit sám, což u dnešních aut přeplněných všemožnou elektronikou tak snadno nejde. Velmi podrobná, mnoho schémat a obrázků.

WEIL
30.10.2011 4 z 5

Publikace je určena pracovníkům servisů, opravářům a řidičům.

A rovněž všem příznivcům o starší automobily a veterány.

Nemohu tvrdit, že bych knihu důkladně znal, ale může mi někdy posloužit, abych si v ní našel aktuálně potřebné informace.