Údolí dvou řek

Údolí dvou řek https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489523/udoli-dvou-rekvoq2gL-Av8-.jpg 5 2 2

První díl z plánované heptalogie Údolí dvou řek - dílka pro děti, puberťáky i rodiče, pro lidičky kteří nezapomněli na dobu, kdy byli náctiletí a mladší - vychází ze vzpomínek na skutečné skautské žití a táboření. Druhý díl se odehrává ve světě "poté". Nikdo neví, co se přesně děje. Všechny jistoty mizí v nenávratnu a zbývá jen boj o holý život. Třetí díl ukazuje, jak přežívá v "novém světě" skupinka kluků a jak se vyrovnává se samotou opuštěný Robinek a jeho Pátek.... celý text

Kopretina2003
06.01.2023 5 z 5

Přesto, že jsem na táboře jako malá byla malá jen jednou a nijak zvlášť se mi tam nelíbilo, prožívání zážitků na takových taborech, které jsou popsány v této knize, bych přála každému malému i "velkému" dítěti. Úžasně mile napsaná knížka, která se mi moc dobře četla, zážitky jednotlivých účastníků jsem si v duchu uměla přestavit a někdy jsem jim je i záviděla První dva díly se mi četli lépe než třetí díl, který byl trošku více z říše snů než reality, přesto knihu každému doporučuji přečíst.

Ledo11
27.12.2022 4 z 5

Pro mě velmi nostalgická kniha. Velmi čtivé a zabavné. Je pravda, že je to psáno spíše pro mladší čtenáře, ale i tak to jednou za 5 let vytáhnu a přečtu.

Tomáš Křepelka
česká, 1966
2018  90%Údolí dvou řek
2003  %Ve stínu Ineu
2015  %Skandinávie 2014 aneb Je to lepší jak nová pračka

Kniha Údolí dvou řek je v