Učíme se včelařit

Učíme se včelařit https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125523/ucime-se-vcelarit-Q6b-125523.jpg 5 3 2

Příručka je určena začínajícím včelařům, zejména školní mládeži. Obsahuje základy anatomie včelího těla, některé nemoci a nákazy, popisy včelařského nářadí, nástrojů, pomůcek a práci včelaře podle jednotlivých kalendářních měsíců. 208 stran, 11 tabulek, 162 obrázků, 8 barevných tabulí. Vydání třetí.

Abroš
16.07.2022 5 z 5

Skvělá kniha pro začínající včelaře,kde je vše dobře popsáno,tak jak jde včelařský rok.Vyšla v roce 1977,takže některé informace už nemusí být aktuální.Nápsáno pro včelařské kroužky a pěkně krok za krokem.Myslím,že každý si v ní najde své.Aspoň já ano.

valda
11.07.2016 4 z 5

Tohle je taková pomůcka pro lidi, kteří by chtěli vést včelařský kroužek. Pro každý měsíc obsahuje cca 4 schůzky, ve kterých se řeší určité včelařské téma. Dohromady je tam těch schůzek na 2 roky. Nechybí taky spousta obrázků a schémat. Myslím, že i zkušenější včelař v ní najde zajímavé informace. Rozhodně opět povedenější kniha o včelaření.

chovatelství, chov včely

Karel Pinc
česká, 1906 - 1982
1980  93%Učíme se včelařit
1945  0%Kytička pověstí jihočeských
1980  0%Včelař

Kniha Učíme se včelařit je v