Učebnice současné ruštiny, 1. díl

Učebnice současné ruštiny, 1. díl, je určena všem zájemcům o získání základů ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium. Tato učebnice vás na pozadí běžných životních situací seznámí s aktuální slovní zásobou a systematicky provede komplexní gramatikou ruského jazyka tak, abyste se naučili aktivně komunikovat rusky slovem i písmem. Po zvládnutí prvního dílu dosáhnete úrovně B2-C1 evropského referenčního rámce. Každá kapitola obsahuje: aktuální slovní zásobu a frazeologii konverzační situace přitažlivé úvodní texty fotografie, ilustrace různé druhy cvičení sloužící k důkladnému prověření a upevnění nové i dříve probrané gramatiky Na konci knihy naleznete: přehled gramatiky gramatický rejstřík klíč ke cvičením česko-ruský slovník rusko-český slovník Nahrávka namluvená rodilými mluvčími napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti. Najdete zde všechny úvodní a kulturní texty a mnoho cvičení. mp3 s audionahrávkou v ceně! O autorech: Olga Belyntseva je absolventkou Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Vyučuje ruštinu v jazykových školách a věnuje se překladatelské činnosti. Pravidelně spolupracuje na audionosičích k publikacím v ruštině a je také odbornou korektorkou ruského jazyka. Zaměřuje se na specializovanou terminologii ruštiny ve sféře obchodu a managementu. Adam Janek je absolventem Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Vyučuje ruštinu v jazykových školách a zabývá se moderními učebními metodami a aktuálními problémy ve výuce ruského jazyka. Specializuje se také na odbornou lékařskou a sportovní terminologii v ruštině a věnuje se rovněž překladatelské činnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96293/big_ucebnice-soucasne-rustiny-xuJ-96293.jpg 4.45

Kniha Učebnice současné ruštiny, 1. díl

LEGACY

Můžu s čistým svědomím říci, že se jedná o zatím nejlepší učebnici ruštiny, co se mi dostala do rukou a podle níž se mimo jiné učíme. Pravdou je, že je od počátku docela náročná, ale je zde obsáhle vše vysvětleno, skvělé otázky na dálku, zakomponování reálií a celkově to člověku hrozitánsky pomůže. Skvělý zdroj, který doufám k ruštině přivede nové generace studentů.

lukas9608
20.12.2018

Výborná učebnice ruského jazyka (došel jsem zatím do 7. lekce), lepší než Ruština nejen pro samouky. Отлично!

F-l-p
22.02.2018

Učebnice, která provede od samých základů, po pokročilejší úroveň (cca B2). Systematicky tříděné a přehledné kapitoly. Bible samouků, která poskytuje bázi pro dalši studium.