U2 Revoluce

U2 Revoluce https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248625/bmid_u2-revoluce-248625.jpg 5 7 3

Kniha U2: Revolution pokrývá téměř 40letou historii kapely, jež patří mezi nejpopulárnější rockové skupiny na světě. Jde o vůbec první ucelenou obrazovou monografii U2 s více než 200 fotografií a rozkládací časovou osou zaznamenávající úžasnou historii kapely. Autor Mat Snow popisuje dráhu U2 od samých počátků, kdy se členové této dublinské formace poprvé sešli jako teenageři v kuchyni u Larryho Mullena, přes debutové album Boy a desky z let 80., které se umísťovaly na prvních místech žebříčků, a pokračuje rekordy trhajícími koncertními šňůrami a benefičními humanitárními akcemi let 90., vstupem do Rokenrolové síně slávy v roce 2005 a dalšími akcemi prvního desetiletí 21. století.... celý text

Gracian1964
08.07.2023 5 z 5

Pekná kniha, veľká a váhovo ťažká, s peknými fotografiami a zaujímavými informáciami. Hurá.

SamanthaCook
11.02.2022 5 z 5

Konečne kniha o mojej obľúbenej kapele :)
Úžasne spravená kniha, veľmi dobre.
Proste U2 je moje :)

Jack93
28.03.2020 5 z 5

Výborná sonda do historie jedné z nejúchvatnějších kapel všech dob doplněná krásnými fotkami. Oživil jsem si spoustu faktů plus jsem se dozvěděl spoustu nových zajímavostí. Za mě paráda.

Autorovy knížky

Mat Snow