Tygří svitek nindžů z Koga

Tygří svitek nindžů z Koga https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81855/tygri-svitek-nindzu-z-koga-81855.jpg 5 6 2

Tygří svitek obsahoval tajné instrukce jednoho z neslavně nejproslulejších a nejvražednějších klanů nindžů, které po mnoha staletí byly důvěrně předávany z otce na syna a z učitele na žáka. Autor Jay Sensei v této knize poprvé zveřejnil v anglickém znění jeho obsah popisující stroje, zbraně, výcvik a techniky nindžů z Koga. Početné ilustrace objasňují legendární magické síly, jež těmto "mužům ze stínů" umožňovaly se zázračně objevovat i mizet, cestovat na dlouhé vzdálenosti, vydržet v úkrytu bez hnutí dlouhou dobu, přežívat bez potravy - a mnoho jiného.... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Fighters Publications

Tiger Scroll of the Koga Ninja , 2004

marvelfanda
10.11.2018

kniha mi ta první pohled příde super jenom si nejsem z popisu jistý v kterém je jazyce

spajs.v
23.08.2012 5 z 5

kniha se my líbí doporučuji
hodně zajimavých věci o nindžech, jejich život jejich hodně tvrdý vycvik... jestli je tahle knížka pravdiva což myslim že je, tak to co jsem jsi díky televizi o nich myslel už tet nemyslím
přijemné čtení na oddych
škoda že knížce není více věcí na čtení ale myslím že i tak je toho napsáno dost nato jak je tenka :)

Autorovy knížky

Jay Sensei