Ty vyber, kdo přežije

Ty vyber, kdo přežije https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352298/bmid_ty-vyber-kdo-prezije-UwL-352298.jpg 3 68 24

Muž prchá hustým lesem ve snaze skrýt se před blížícími se drony. Objevení znamená smrt. Jeho jméno je Spark. Až donedávna byl spořádaným občanem dokonalého světa Eden, který je řízen inteligentním algoritmem TEĎ. Spark měl všechno: zdraví, pravidelný sex, jídlo a smysluplnou práci. Ale pak zjistil, co stojí za smrtí jeho otce. Jak nebezpečná může být všemohoucnost současného světa. A žena, kterou miluje, zmizela – a ve světě mimo Eden nepřežiješ ani den. Sparks se rozhodl bojovat. Za budoucnost světa a za lásku svého života.... celý text

Literatura světová Thrillery Sci-fi
Vydáno: , Omega

NOW: Du bestimmst, wer überlebt , 2017

Danago
15.01.2018 3 z 5

Na mě byla knížka příliš vědeckofantastická. Spoustu pojmů mi hlava příliš nebrala. Základní myšlenka příběhu je , ale dost dobrá, zajímavá a rozhodně má potenciál. Kdyby byla kniha napsaná jinou, méně popisnou formou mohla by být pochopitelnější , napínavější a čtivější. Tato knížka je určitě určena spíše mužům, většina žen s tím bude mít asi problém.

Ivuska.09
05.01.2018 2 z 5

Ty vyber, kdo přežije není špatná kniha. Jen nesmíte očekávat moc akce. V tomto smyslu to není úplně ten pravý thriller. Velká část díla je spíše popisná a myslím, že právě proto jsou pak čtenáři zklamaní. Na druhou stranu popisné pasáže se týkají digitální revoluce a vývoje umělé inteligence, nepřišlo mi to úplně špatné. Ale i mně bavil nejvíce začátek a konec, což jsou ty části, které mají větší spád.

hblaziko
03.01.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale souhlasím s masinkas, že autor spoustu bočních zápletek jen nakousl, ale přitom by se daly mnohem víc rozvinout. Ať už to byla cesta Sunwayiny matky na motorce se sousedem (museli toho přece cestou tolik prožít) nebo detailnější popis života v zavrženém území.
No nic, jako kdyby na druhou část, nyní se vrhnu na Blackout ;-)

masinkas
01.01.2018 3 z 5

Kniha pri cteni stale laka na to ze se to zlepsi,ale nezlepsi.Bohuzel to bylo spis zklamani.Melo to zajimavy potencial,ktery ale autor podle me nevyuzil.Jine knihy o podobnem tematu me bavily vic.

antiutopie, dystopie, kakotopie budoucnost umělá inteligence technologie budoucnosti

Autorovy knížky

Stephan R. Meier
německá, 1958
2017  57%Ty vyber, kdo přežije

Kniha Ty vyber, kdo přežije je v