Túto noc nezaspím

Túto noc nezaspím https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91170/tuto-noc-nezaspim-91170.jpg 3 9 1

Študentský život je krásny. Bodaj by nebol, keď máme osemnásť a keď svet je pre nás gombička! Zuzana si to však nemyslí. Ona práve prežíva najhoršie obdobie svojho života. Akýmsi nedopatrením sa ocitla na gymnáziu, kde si hneď na začiatku znepriatelila väčšinu triedy a profesorov. Keby len to. Chcú jej vziať to jediné, čo ju ešte drží nad vodou: jej milovaného koňa. Zmetená a nešťastná robí chybu za chybou. Dostáva sa medzi najhorších žiakov triedy a naivne sa zaľúbi do dospelého muža, ktorý jej berie spánok a pre ktorého je schopná spraviť čokoľvek... Príbeh plný emócií, nečakaných prekvapení, ale aj pravého študentského humoru nás unáša štvorročnou etapou života dievčaťa, zaľúbeného do svojho idolu, milujúceho kone, tanec a prírodu. Dievčaťa, ktoré hľadá samo seba a pevnú pôdu pod nohami...... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motýľ

Túto noc nezaspím , 2008

E.T.007
19.06.2022 3 z 5

Taký priemer. Čakala som navyše lepšiu zápletku, čo sa týka jej zamilovanosti do profáka, ktorý jej berie spánok a pre ktorého je schopná spraviť čokoľvek, ako sľubuje anotácia. Jej láska bola v podstate platonická a taká nevinnučká.
Vhodné skôr pre 12 - 14 ročné dievčatá, ktoré by ešte mohla uchvátiť Zuzanina láska ku koňom.

2010  63%Kašlem na život bez lásky
2008  58%Túto noc nezaspím
2017  100%Keby som mal brata
2014  60%Špalda, pšeno, pohánka...
2013  0%Prázdniny s Huncútom