Tumannyj dom

Tumannyj dom https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270061/bmid_tumannyj-dom-DcZ-270061.jpg 5 7 3

Poetický příběh dvou malých dětí, které se unášeny vlastní fantazií procházejí domem za mlhou a setkávají se s jeho podivínskými obyvateli. Ti žijí v obavách před Prázdným pánem. V jeho přítomnosti na všechny padá beznaděj a cítí se osaměle. S příchodem dětí se atmosféra v domě začíná měnit. Podaří se vrátit radost a naději také Prázdnému pánovi? Čtenář je do příběhu vtažen i jako spoluautor ilustrací. Ty jsou v knize rozkreslené, neuzavřené, vybízejí k dokončení. Každý tak může zapojit svoji fantazii. Jak s tužkou zacházet napoví názorné příklady a rozšiřující informace o technice kresby v dodatku na závěr. Ke knize je přibalená sada různě tvrdých tužek KOH-I-NOOR, která čtenáři umožní prokreslit se celým příběhem. Pro děti od 7 let a hravé dospělé. Pro všechny, kteří si troufnou.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , 65. pole

ТУМАННЫЙ ДОМ

Romalu
27.07.2022 5 z 5

Koupeno jako dárek a zábavy bylo více než dost - nejen té dětské, ale i dospěláků!

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Užila jsem s zasahování do knížky!

bibi.r
22.11.2015 5 z 5

Naprosto fantastická kniha, se kterou si jde báječně nejenom kreslit, ale i hrát si s ní a dozvědět se mnoho nového.

pro děti od 7 let fantazie

Autoři knihy