Trojruža

Mé hodnocení:

Kniha Trojruža

Annkag
26.02.2018

Vďaka čitatelskej výzve som sa vrátila ku knihe ktorá ma sprevádzala celé moje detstvo a dodnes si spomínam ako som listovala stránkami a hltala písmenká rozprávok,ktoré vyšli z pera rodáka mojej rodnej obce.Pavol Emanuel Dobšinský je meno ktoré ma sprevádzalo na každom kroku.Narodil sa v Slavošovciach a som rada že lesmi ktorými som sa prechádzala možná kráčali i jeho nohy.

Lessana
22.02.2018

Nezabudnuteľná spomienka na detstvo v podobe skĺbenia národných rozprávok a prekrásnych ilustrácií Ľudovíta Fullu.

syskas
30.01.2016

Krásna spomienka na detské časy, keď mi z tejto knihy čítala moja babka. Fičala som hlavne na rozprávke O troch grošoch. Som rada, že vďaka Čitateľskej výzve som sa vrátila k tejto knihe.

adelinka
12.05.2015

aké príjemné čitateľské spestrenie si prečítať rozprávky v dospelosti po toľkých rokoch....aj keď niektoré rozprávky Dobšinského volám hororové, čítanie bolo príjemné....

dzejnyka

Jeden z najjagavejších a najcennejších klenotov slovenskej detskej literatúry. Dobšinského texty sú doplnené nezabudnuteľnými ilustráciami Ľudovíta Fullu.