Třikrát Jerry Cotton - Štvanice

Třikrát Jerry Cotton - Štvanice https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49600/trikrat-jerry-cotton-stvanice-49600.jpg 3 2 2

Jerry Cotton, tvrdý, vtipný a chladnokrevně uvažující agent FBI, je odhodlán bojovat proti jakémukoli zločinu. Neváhá nasadit život, aby dopadl krále organizovaného podsvětí. Z policejní akce se stává nelítostný osobní souboj na život a na smrt.Ve zběsilé honičce za tajuplným vrahem se Jerrymu staví do cesty krásné ženy i svody lásky. Muž zákona musí být ve střehu každou vteřinu a v rozhodujících chvílích se spolehnout jen na sebe, na své schopnosti a rozum... ... celý text

konicekbily
15.11.2017 3 z 5

Nenáročné počtení od německého autora při odhalování zločinů na druhé straně Atlantiku.

Plútarchos
19.01.2015 2 z 5

Původně sešitové příběhy agenta FBI z New Yorku padesátých let. Povídky "Polapil jsem číslo jedna", "Dobyl jsem šedivý dům" a "Dopadl jsem železničního vraha" představují původní epizody rozsáhlého souboru případů Jerryho Cottona. Z dnešního pohledu trochu naivní dílka, která se dají rychle přečíst při cestování nebo čekání u lékaře.

thrillery

Jerry Cotton