Tři muži v embéčku

Tři muži v embéčku https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167150/bmid_tri-muzi-v-embecku-Ltr-167150.jpg 4 10 5

lordchaos
23.03.2021 3 z 5

Nejsou to Tři muži ve člunu, ale je to české a je to hezké. Ničím to neurazí a člověk si u čtení odpočine. Navíc jsme kdysi embéčko měli. A potkáte-li v knize známá místa, přes která pravidelně jezdíte (ev. je objíždíte, jsou-li trovna v přestavbě), je Vám hned kniha o něco bližší.

Pro mě to byla strana 21 a 22:
Ta silnice je navíc sympatická i tím, že má smysl pro humor. Vybrala si k tomu účelu jedno místo těsně před vesnicí jménem Babice, kde postavila sloupek s velkou cedulí, na níž je napsaáno přibližně tohle:
"Řidiči upozorňujeme vás, abyste vzhledem k přestavbě silnice použili ve vlastním zájmu objížďky přes Týnec nad Sázavou."
Je toho tam naspáno možná ještě víc a je to hezký a neobvykle zdvořilý proslov. Má jen jednu chybičku. Bojím se, že ani při nejlepší vůli si to nikdo nestačí přečíst celé.

JancaMia
03.11.2019 5 z 5

Krásný nadčasový, milý, oddechový, něžně humorný román v časech minulých .. leč něco přetrvává ..

Tom1970
16.04.2017

Souhlasím s tím, že se jedná o velice milý, oddechový humoristický román. Ovšem vynikající a to i při porovnání s předchozímm románem Tři muži v automobilu. Velice rád bych si román koupil, ale nikde jsem jej v nabídkách nenalezl. Znám jej pouze z městské knihovny.

medvedice3
04.01.2017 4 z 5

Doplnila bych Marlu - a to vše zasadíte do socialistického Československa.

Marla
06.12.2016 4 z 5

Jako když smícháte Tři muže ve člunu/bez psa:)/ se Saturninem a osolíte je Dvěma dámami v nesnázích...čtivé, milé, oddychové a nenáročné.

František Pilař
česká, 1904 - 1980