Tři malé čarodějky

Ve světě, kde se hrnky a talířky samy myjí a ponožky samy uklízejí. Kde najdete mluvící rozcestník, zpívající kalendář a kuchařskou knihu, která má svůj vlastní názor. Kde se škola (kouzel a zrcadlového psaní) neustále stěhuje z místa na místo. A kde pozvánky na večírek létají na vlastních křídlech! Seznámíte se se Zojou, Zigou a Zarou, třemi milými a zábavnými malými čarodějkami a také s čarodějem Winkem, trollími dětmi, dráčkem Mráčkem, kouzelnickými chlapci a protivnou Melisou, která se všem stále snaží dělat nějaké problémy. Jejich dobrodružství vyplnila osm veselých příběhů plných čar a magie, zaklínadel a kouzel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/4001/tri-male-carodejky-4001.jpg 4.516
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, BB art

The Three Little Witches Storybook, 2001

Kniha Tři malé čarodějky

broskev28
15.11.2020

Bála jsem se, že to bude kopie předešlých Tří malých pirátek.
Ale chyba lávky, bylo to zase něco jiného a zase jinak zajímavého a pro děti určitě zábavného. Tři čarodějky, které sice mají podobná jména, ale navzdory stejným kloboukům je hravě rozlišíte: copatá Zara, blonďatá Zigi a brýlatá Zoja. A jejich oslava halloweenu, na kterou pozvaly všechny své kamarády.
Skvělá je mapka na předsádce, už z ní se dozvíte, že škola čaroděje Winka je putovní, že rozcestník ukazuje velmi zajímavé směry, a samozřejmě zjistíte, kde tři malé čarodějky bydlí. Chybička se vloudila do kapitolky o novém Zigině koštěti (obrázky nesouhlasí přesně s texty), ale to je opravdu drobnost a příjemný zážitek z knížky to rozhodně nepokazí.

haaabi
21.08.2018

Děti našené, opravdu povedené spojení spisovatelky a ilustrátorky. Rádi pořídíme další díly.

GaleW
20.09.2017

Opravdu nápaditá knížka pro malé milovnice knížek, moje dcera si ji zamilovala

zuzi1162
18.11.2015

Mě se líbilo a dcera to chtěla číst pořád do kolečka.