Tri hry

Tri hry https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90733/bmid_tri-hry-1TS-90733.jpg 4 5 1

Corso
22.06.2021 5 z 5

S hrdostou niekedy tvrdim, ze kym cesi mali W+V, my sme mali L+S. Neporovnavam, vyzdvyhujem oba pary nad ostatnych. Chcel som napisat ze my sme mali "aspon" L+S. To by som ich ale znevazoval. Bola to uz ina generacia, ale stretli sa. A nespaja ich iba ich laska k humoru, zartu, parodii, ale aj laskavost, mudrost, nadhlad. Klauni ktori nam otvarali oci a ovplyvnovali nase zivoty. Ak sa na niekoho tesis ze ho uvidis, alebo budes vidiet v telke, pocut na LP, opakujes v skole, v praci, jeho vtipy, citaty ktore zludoveli, taky clovek zakonite ovplyvnil tvoj zivot z pozitivnom vyzname. A takych, uznajme si, nie je zas az tak vela.
Kniha obsahuje tri hry, novsie, teda...hry, skor take dialogy ktore boli aj natocene v televizii. Ktosi je za dverami urcite patri k tomu najlepsiemu co kedy Slovenska televizia vyprodukovala.
Slovensky spisovatel v tej dobe vypustil do knihkupectiev napr aj hry Radosinskeho naivneho divadla, povinna kupa.

Autoři knihy

Milan Lasica