Tři dary Terezie z Lisieux

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Newyorský biskup Patrick Ahern byl po celý život fascinován postavou „světice pro dnešní dobu“ – svatou Terezií z Lisieux. Napsal o ní několik knih a je považován za předního odborníka na její spiritualitu. Kniha Tři dary Terezie z Lisieux je jakýmsi vyznáním jeho obdivu ke sv. Terezii, v mistrné zkratce představuje její život a cestu, díky níž se stala pevnou osobností, která „už nepláče“, protože ví, že „všechno je milost“. Ahren ukazuje, jak může být sv. Terezie skutečně stále aktuální a inspirativní světicí pro naše dny a životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284975/big_tri-dary-terezie-z-lisieux-obH-284975.jpg 4.43
Žánr:
Literatura světová, Náboženství, Biografie a memoáry

Vydáno: , Portál
Originální název:

Three Gifts of Therese of Lisieux, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Tři dary Terezie z Lisieux

Netopyr07
23.02.2018

Malá a milá knížka o sv. Terezičce, vhled do jejího dětství a utváření její specifické spirituality. Pro silnější osobnosti nastínění možnosti "zlepšit se". Pro nás "malé duše" možnost uvědomění si, jak jsme nedokonalí... a nejlepší cesta je se s tím smířit :-)

Nelly
23.02.2016

Terezie Ježíškova mi připomíná mé dětství, kdy jsem četla nějaké její vybrané citáty. V této útlé knížce je popsáno propojení jejího vlivu na život amerického kněze současné doby. Sice jsem byla trošku zklamaná, čekala jsem více citací Terezičky, ale zase jsem se dozvěděla mnoho zajímavého z jejího krátkého života, především před vstupem do kláštera.