Trhni si, Ethane

Trhni si, Ethane https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474097/bmid_trhni-si-ethane-xqa-474097.jpeg 4 495 87

Sincerely Yours série

< 2. díl

Přátele si držte nablízku, nepřátele ještě blíž... Ethan Wyatt nesnášel Rachel Dawsonovou už od sedmi let. Jeho sousedka je důvodem, proč téměř všechny jejich dětské hádky skončily tím, že jí něco zapálil (a ona jemu) nebo že ji shodil z kola (a ona jeho ze schodů). Udala ho, když porušil večerku. On ji prásknul, že měla v pokoji kluka. Tak to mezi nimi pokračovalo celou střední školu a před odchodem na univerzitu si přísahali, že už spolu nikdy nepromluví. V posledním ročníku vysoké školy se však Rachel jednoho dne ukáže v Ethanově domě a požádá ho o dočasné ubytování. Žít spolu den za dnem je těžké a odolávat vzájemné přitažlivosti ještě obtížnější. Jedna vášnivá hádka změní všechno. Tedy téměř všechno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Forget You, Ethan , 2018

Mikuše-Ivet
21.09.2021 3 z 5

Kniha se velmi dobře, jako všechny knihy od autorky, ale chyběla mi tam nějaká zápletka.

Zuzana207
19.09.2021 3 z 5

Ďalší z jednoduchých, predvídateľných a vtipných príbehov od tejto autorky, ktorý poteší romantické duše.
Mňa však tie prieky, ktoré si robili hlavní hrdinovia v detstve, bavili viac, ako situácie v dospelosti. Je to fajn oddychovka, ktorá ale v konečnom dôsledku pôsobila akosi infantilne. Knihu preto zaraďujem to kategórie: Nenadchne ani neuškodí.

Monique66
15.09.2021

Super oddychovka. Ideální na dovolenou. Je to taková klasická "filmová láska", v reálu by to bylo jinak. Příběh je ale skvěle vymyšlený a na konci vše začne do sebe zapadat.

badliar_id
13.09.2021 3 z 5

"I honestly wished that romance authors would start tacking some type of Warning: This Shit Will Never Happen to You in Real Life stickers on all their books."

***
Tenhle díl se mi líbil více, než minulý. Přestože je tu jen jedna zmínka minulých postav a to je vše, byl tenhle díl prostě super..
Opět jsem se nasmála a to hned u první kapitoly :D. Nejvíce mě dorazilo, když Rachel schodila Ethana ze schodů :D.. Chudák kluk.
Postavy byly super, prostředí opět skvělý a nechyběl humor.
Rachel byla super. Už jenom to, že taky ráda čte romance bylo jasný, že mi padne do oka :D.. A vážně mi jí bylo líto, když jí nikdo neodepisoval a ani se s ní nebavil :(..
Každopádně si myslím, že její chování na konci bylo přehnaný. Já ji chápala, že je rozhozená z toho, že Ethan jede pryč a neřekl ji to jako první, ale i tak..
Ethan byl skvělý už od začátku a zbožňuju ho (btw taky má tetování - uchh). To jak psal dopisy Rachel a vždy tu pro ní byl, i když byli "nepřáteli", miluju!!
Autorka píše vážně skvěle! Knihy má čtivý, nechybí jim humor a má to i sexy scény..
Za mě vážně super.. Určitě doporučuju, každopádně upozorňuji, že konec je typické klišé a děj je předvídatelný.. 3.5/5*
18+ - Sexuální scény

Marfuška89
06.09.2021 5 z 5

Je to má druhá kniha od autorky a musím říct... To bylo super. Hezké, vtipné, pohodové čtení. Hlavní postavy si prostě zamilujete a to jako hned. Doporučuji :)

Denny94
05.09.2021 5 z 5

Já prostě miluju příběhy od nenávisti k lásce️ Líbilo se mi prolínání přítomnosti s minulostí a střídání vyprávění z obou pohledů doplněné písněmi na začátku každé kapitoly. Ethan s Rachel se od sedmi let považují za nepřátele avšak návratem do minulosti zjišťujeme,že spíše byli přáteli než nepřáteli. Jen si to ani jeden z nich nechtěl přiznat. Líbilo se mi jak si od dětství pravidelně psali dopisy " jako nepřátelé" a jak tu jeden pro druhého byli ač ani to si nedokázali přiznat. Knihu doporučuji všem romantickým duším,které si příběh stoprocentně zamilují️

luzajickova
31.08.2021 5 z 5

Whitney G mě nepřestává udivovat opět úžasný příběh. Tato "Série" mě bavila zatím nejvíce od této autorky koukala jsem že žádné díly do této "Série" nejsou... pouze dodatkové knihy? Či jak se to jmenuje což je škoda ale i tak se těším na další zajímavé příběhy od autorky.. Opět nemám knize co vytknout hlavní postavy (Rachel Ethen) oblíbila jsem si je od začátku a to jsem čekala že Ethen bude pěkný hajzlík no zmýlila jsem se a jsem za to dost ráda protože oni jsou prostě dokonalost sama. Nemohla jsem se odtrhnout od příběhu.. Líbí se mi jak je psaná minulost i současnost celkově styl psaní mi od Whitney G sedí. I když je to z obou pohledů chybí mi nebo by mě zajímalo jak Ethen reagoval když Rachel viděl na plese a nebo jak reagoval když zjistil že odjela na Semestr na loď. Mě bylo hned jasné že ti dva nebyli nepřátelé protože kdyby byli nepřátelé určitě by se k sobě nechovali tak jak se k sobě chovali to jejich špičkování a naschvály mě moc bavili bylo to vtipné ale kolikrát mi bylo Rachel líto jak jí považovali za "Vyvrhela" a nikdo jí neodepsal na dopisy či se s ní nikdo nechtěl kamarádit alespoň jí zůstal Ethan.

astra3
28.08.2021 5 z 5

Milý romantický vtipný příběh. I když si myslím, že žádné studium - semestry na moři neexistují.

petulkapeta
23.08.2021 5 z 5

„Nemám zájem o něco jiného, ale o někoho jiného,“ odpověděl jsem.
Oh ano od nenavisti k lasce je to jen krůček. Zamilovaly se prakticky hned,ale ani jeden si to nechtěl přiznat..bavila jsem se nad jejich nepratelstvim

etell
19.08.2021 4 z 5

Príjemná oddychovka na leto. Boli už aj lepšie knihy, ale nie som sklamaná. Také milé čítanie pre romantické duše.

Mesicnililie
17.08.2021 2 z 5

Zklamání. Hodně to bylo podobné prvnímu dílu takže i hodně předvídatelné. Moc mě to nebavilo.

petraLI
16.08.2021 3 z 5

Za mě poněkud zdlouhavé. První díl byl super, ale tady se nějak nemůžu chytnout. Rachel je až moc velká naivka, vlastně celkově je dost zvláštní… její postava mi moc nesedí. Whitney G. to umí i lépe.

wielka
14.08.2021 3 z 5

No co k tomu? ... mile, zlate, jednoduche, trochu naivne a velmi predvidatelne.

ardeas
08.08.2021 1 z 5

Tak toto bolelo :) Predošlú knihu som čítala, no toto... bolo ako cez kopirak, plus to hraničí s takou naivitou hlavnej hrdinky, až sa musím sama seba pýtať, kto to preboha vydal.
Zbožňujem knihy s tematikou New adult. A toto je zasadené predne do tohto žánru ale keď si odmyslim ten sex, tak je to na spodnej hranici Young adult. Ja tieto dva žánre odlišujem, nie je to to isté.
V celkovom obraze nemozem povedať ze je to úplne brak, boli tam dobre momenty a Ethan tam bol veľmi dobre spracovaný. Mal hlavu i pätu, alebo po chlapsky, hlavu i gule. No zvyšok bol bludnou fikciou a nebyť mojej novej kolegyne, ktora je neskutočne tupá, povedala by som ze len fikcia... žiaľ asi niekedy su proste ľudia skutočne blbci :)
Za mňa väčšie sklamanie ako som čakala... plus OPÄŤ ZBYTOČNÝ EPILOG v podobe posledných kapitol

Ditules
03.08.2021 4 z 5

Milé, oddechové, s bonusem v podobě písniček.

AniDi
01.08.2021 5 z 5

Výborně jsem se pobavila, vtipně napsáno, děj měl "šťávu". Hlavní hrdinové prima, romantika působivá. Kniha rozhodně nezklamala.

kooala
26.07.2021

U knih této spisovatelky se vždycky pobavím a její knihy čtu ráda, ale tahle mě díky velké podobnosti s S pozdravem Carter, až tak nebavila.

sarka5666
26.07.2021 2 z 5

Tato kniha byla oproti jiným knihám tohoto žánru mnohem slabší, prakticky během chvilky se dali dohromady a pak jsme jen zalétávali do minulosti podívat se, co si udělali. Což bylo občas i vtipné ,ale příběhově nic moc. Možná kdyby to šlo postupně... Čekala jsem od této knihy víc

kacenka6144
21.07.2021 4 z 5

Mám ráda knížky této autorky a k některým jsem se už stačila i vrátit. Chci oddech, chci pohodu. Tohle ty knížky do posledního puntíku splňují.

knihomolkaJani
20.07.2021 5 z 5

Opět úžasná kniha, která Vám vykouzlí úsměv na rtech! Nemám co vytknout, autorka umí psát velmi dobře a čtivě. Obě dvě postavy si prostě musíte zamilovat a jejich příběh Vás bude bavit.
Mohu jedině doporučit!