Trénujte si mozek

Na 500 zábavných cvičení přináší víc než rozptýlení a možnost poměřit se s přáteli v „souboji mozků“. Pestrá sbírka úkolů pro každého k procvičování slovní zásoby i verbální inteligence, logického myšlení, prostorové představivosti, jednoduchých číselných operací a všeobecně užívaných zkratek a symbolů obsahuje oblíbené přesmyčky, doplňovačky, číselné a logické řady i další typy úloh ke zlepšení výkonu mozku a k plnému využití jeho potenciálu. Mozková „gymnastika“ stimuluje vznik nových spojení mezi nervovými buňkami. S její pomocí si můžete zvýšit IQ, osvojit si umění myslet komplexně a posílit schopnost adaptovat se na rychle se měnící podmínky na trhu práce i na změny v osobním životě. Přehledné řešení všech úloh naleznete v závěru knihy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287069/trenujte-si-mozek-q6z-287069.png 2.73
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Portál

Little Giant Encyclopedia of IQ Tests, 2010

Kniha Trénujte si mozek

Aliii
09.10.2019

Testů bylo hodně a bavily by mě, ale překlad se vážně moc nepovedl, škoda.

los
13.07.2019

příšerný překlad, který způsobuje nepřesnost zadání; jazykové úlohy nejde přeložit, ale vlastně nově vytvořit podobné pro český jazyk - to je občas opravdu hrůza a navíc jejich autor/překladatel nedomyslel více možných řešení; ale pro pobavení ujde

andyjak
07.12.2016

Některé úlohy šíleně složité a jiné zase moc jednoduché. Ale naprostá většina jich je zajímavých a nejednou jsem kvůli nim přejela zastávku nebo dvě :)

Kam se poděl můj sýr?
Kam se poděl můj sýr?
Kraď jako umělec
Kraď jako umělec
Faktomluva
Faktomluva
Dalajlamova kočka a síla meditace
Dalajlamova kočka a síla meditace

mozek osobní rozvoj, rozvoj osobnosti

Autoři knihy

Philip J. Carter
britská, 1944
Kenneth A. Russell
britská, 1928

Kniha Trénujte si mozek je v