Traktůrek Zetůrek

Okouzlující napínavý příběh o opravdovém přátelství, který děti motivuje k sebedůvěře. Traktůrek Zetůrek a šestiletý Honzík byli vždy nejlepší kamarádi a každý den společně snili o tom, jaké hrdinské činy dokážou. Jednou Honzík nadšeně přiběhne s novinou, že na statek přivezou nový úžasný traktor Crystal, a v malém Zetůrkovi se probudí strach a žárlivost. Jak může něco velkého dokázat, když je tak malý a každou pořádnou práci obstará velký silný Crystal? Brzy poté silná jarní bouře přivede do velkého nebezpečí kocourka Mourka i Honzíkova tatínka a jedinou šancí na jejich záchranu je spolupráce a pochopení, že i malí můžou dokázat velké věci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287229/trakturek-zeturek-J8l-287229.jpg 4.65
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, CPress

Kniha Traktůrek Zetůrek

Litocha
09.06.2019

Mě knížka až tolik neuchvátila. Celkové pojetí mě moc nezaujalo, našla jsem tam nějaké nelogičnosti a ze všeho až moc trčí okatá výchovnost. Příběh je tak zkratkovitý a jednoduchý, že starší děti asi moc nezaujme a na ty malé je tam podle mě zase dost komplikované vyjadřování. Znám spoustu lepších knížek pro děti.

JankaV80
18.03.2017

Pěkná dětská kniha s traktůrkem Zetůrkem a šestiletým Honzíkem v hlavní roli. Příběh o tom, jak malá stvoření mohou dělat velké činy, protože mají velká srdce a chtějí ostaním pomáhat. Knížka je doplněna krásnými ilustracemi.

Krása nesmírná
Krása nesmírná