Traktůrek Zetůrek

Okouzlující napínavý příběh o opravdovém přátelství, který děti motivuje k sebedůvěře. Traktůrek Zetůrek a šestiletý Honzík byli vždy nejlepší kamarádi a každý den společně snili o tom, jaké hrdinské činy dokážou. Jednou Honzík nadšeně přiběhne s novinou, že na statek přivezou nový úžasný traktor Crystal, a v malém Zetůrkovi se probudí strach a žárlivost. Jak může něco velkého dokázat, když je tak malý a každou pořádnou práci obstará velký silný Crystal? Brzy poté silná jarní bouře přivede do velkého nebezpečí kocourka Mourka i Honzíkova tatínka a jedinou šancí na jejich záchranu je spolupráce a pochopení, že i malí můžou dokázat velké věci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287229/big_trakturek-zeturek-J8l-287229.jpg 4.49

Kniha Traktůrek Zetůrek

Ishir

Žárlivost je pěkná pitomost.

Delitka
23.08.2020

Krásná kniha pro děti. Ty naše si ji velice oblíbily.

Litocha
09.06.2019

Mě knížka až tolik neuchvátila. Celkové pojetí mě moc nezaujalo, našla jsem tam nějaké nelogičnosti a ze všeho až moc trčí okatá výchovnost. Příběh je tak zkratkovitý a jednoduchý, že starší děti asi moc nezaujme a na ty malé je tam podle mě zase dost komplikované vyjadřování. Znám spoustu lepších knížek pro děti.

JankaV80
18.03.2017

Pěkná dětská kniha s traktůrkem Zetůrkem a šestiletým Honzíkem v hlavní roli. Příběh o tom, jak malá stvoření mohou dělat velké činy, protože mají velká srdce a chtějí ostaním pomáhat. Knížka je doplněna krásnými ilustracemi.