Toulky s dětmi v báglu: Rakouské Alpy a okolí

Toulky s dětmi v báglu: Rakouské Alpy a okolí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407797/bmid_toulky-s-detmi-v-baglu-rakouske-alp-v9t-407797.jpg 5 10 2

Průvodce rakouskými Alpami pro rodiny s malými dětmi, který se stane pomocníkem během plánování vaší dovolené! Na takřka 300 stránkách najdete více než 150 výletních tipů – trasy sjízdné s kočárkem, naučné stezky pro děti, krátké výlety pro krátké nožičky a spoustu dalších tipů a fíglů. Průvodce je napsán rodiči rodičům a v tom se liší od řady ostatních průvodců. Najdete v něm totiž osobní zkušenost. A ta je často neocenitelná!... celý text

gretl74
11.07.2022 4 z 5

Dovolenou v Alpách jsme plánovali už před dvěma lety, ale nějak z ní sešlo, během posledních covidových dvou let jsme pro jistotu brouzdali jen mezi vrcholky Krkonoš. Knížka zakoupena letos na jaře s rozhodnutím, že letos to už musí vyjít ... a taky vyšlo :) V knížce je spousta a spousta informací, použitelných nejen pro rodiny s dětmi. Protože je kniha informacemi nabitá, někdy se mezi nimi hůře hledá to, co konkrétně potřebujete, ale zase najdete nějakou zajímavost, se kterou jste ani nepočítali. Trošičku mě mátly fotky - některá úžasná panoramata se díky pozornějšímu prohlédnutí změnila na dvě podobné fotografie vedle sebe - takže to "panorama" bylo najednou poloviční, ale to je banalita.
Celkovou mapu, která je umístěna až na poslední straně, bych uvítala hned na začátku.
Letos jsme využili jen dva nápady z knížky, ale už teď doufám, že snad dojde i na některé další.

petrica
03.09.2019 5 z 5

Skvělý nápad jak namotivovat rodiče s dětmi na výlet do Alp. Pěkně uspořádané tipy na výlety od víc rodin, doplněné o překrásné obrázky, Vám nedovolí otálet a vyrazit. Na místě pak zjistíte, že rakouské Alpy jsou opravdu velmi kočárko- a baby- friendly destinací. Díky moc za ni :)!

cestování toulky, výlety s dětmi

Kniha Toulky s dětmi v báglu: Rakouské Alpy a okolí je v