Toskánsko a Umbrie

Toskánsko a Umbrie https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149759/bmid_toskansko-a-umbrie-vnq-149759.png 5 1 1

Turistický průvodce seznamuje s kulturními a uměleckými pamětihodnostmi i přírodními krásami italského Toskánska a Umbrie. Oba regiony patří k nejkrásnějším a turisticky nejvýznamnějším oblastem země. Popis nejdůležitějších památek v jednotlivých částech obou regionů, doporučené trasy a řada dalších informací pro turisty.

Literatura naučná Cestopisy a místopisy
Vydáno: , Svojtka & Co

Tuscany & Umbria

kattyV
18.02.2013 5 z 5

Pokud se chystáte do Toskánska, vřele tohoto průvodce doporučuji. Sice zde nenajdete moc fotografií, ale o to více obsahuje podrobných a dobrých informací o známých i méně známých místech. Vlastně se tu dozvíte něco zajímavého o téměř každé větší vesnici, protože v Toskánsku je každá druhá vesnička něčím pozoruhodná. V orientaci vám pomohou i plánky měst s návrhem jakým směrem je prohlížet, takže můžete procházet s průvodcem v ruce a prohlížet si je doslova dům po domu. Kromě toho se dozvíte tipy na ubytování, dobré restaurace, galerie nebo události vztahující se k nějakému datu. (Palio v Sieně zná kdekdo, ale díky tomuto průvodci jsme podobnou událost zažili i v Arezzu).

Umbrie

Nicola Williams