Torpedo: Sebrané spisy 01

Torpedo: Sebrané spisy 01 https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7098/bmid_torpedo-sebrane-spisy-01-C6a-7098.jpg 5 18 2

Torpedo série

< 1. díl

Třicátá léta, krásné ženy, whisky... a profesionální zabiják, vedle kterého vypadá Lobo jako žák nedělní školy. To je námět komiksové série Torpedo - s jejímž hrdinou jste se mohli seznámit už dříve v Crwi. Příběhy: Torpedo 1936 1 (Torpedo 1936 1) Torpedo 1936 2 (Torpedo 1936 2) Z deště pod vokap (De perro a perro) Bejval jeden práskač (Érase un chivato) Torpedo 3 (Conmigo no se juega) Jak ten čas letí (Qué tiempos aquellos) Dumbo (Dumbo) Sólo na trubku (Un solo de trompeta) Odpočívej v pokoji (R.I.P. y amén) Záměna (El cambiazo) Flash-Back (Flash-Back) Chlap, co se nedal vojebat (El tipo que no se chupaba el dedo) Noc svatýho Volantýna (La noche de San Valentón) Černoch, kterej třeštil bělmo (El negro que puso los ojos en blanco) Novej rok, nová smrt (Año nuevo muerte nueva)... celý text

Lordan
30.09.2017 5 z 5

Miluji staré gangsterky ze 20. a 30. let. Všichni ti úplatní policajti a drsní mafiáni... až na to, že Torpedo je kur****y drsnej! Některé příběhy byli slabší (hlavně ty, které kreslili první kreslíř), ale jinak je to dílo nadprůměrné - tedy ve sféře braku. ale o nic jiného tady vlastně nejde. Jen pobavit a to se aspoň u mě povedlo.

Wheelcrusher
19.02.2016 5 z 5

Co bych pak byl za MAFLibana, nevypálit do Torpéda plnej zásobník! LuXusní komiks ve stylu videoherní MAFIE a špicovních filmovejch gangsterek, což navzdor mej prudoláskavej povaze vždycky bylo mý nejoblíbenější náboženství naruby. Obstojně alternativní spíš Sin City než debilní Lobo, tohleto:)

Enrique Sánchez Abulí
francouzská, 1945