Tonička a pirát Jedno oko ekniha

Tonička je nejpřísnější učitelka na celém světě. V městečku, kde učí, z ní mají všichni strach. Jednoho dne se nechtěně ocitne mezi piráty.Jaký bude od této chvíle její život? Budou jí piráti poslouchat? Nebo Toničku přesvědčí, aby se také stala pirátkou? Možné je i to, že nakonec všechno dopadne jinak. Svěží, dobrodružně pohádkový příběh nabídne překvapivé řešení. Kniha svým karikaturně vtipným a poutavým dějem nejen zaujme, ale zároveň pobaví jak malé, tak i starší čtenáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287498/tonicka-a-pirat-jedno-oko-9NQ-287498.jpg 4.65
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

broskev28
15.07.2017

Letos jsme organizovali námořnický tábor a potřebovali jsme knížku na čtení po obědě. Dětí bylo snad 30, věk od 3 let do 15 let. Kde vzít zajímavou knihu s námořnickou tematikou, která by se dala přečíst za 7 dní a která by děti bavila? Tonička nezklamala, byla skvělá, naučili jsme se i spoustu námořnických zvyklostí - víte třeba, že na lodi se nemá pískat, že to přináší smůlu? Zkrátka vřele doporučuju a jsem moc ráda, že ji máme v naší školní knihovně.

tonislavka
28.05.2017

Paní Šianská objevila jsem Vaši další knihu. A musím přiznat – opět nadšení. Je báječné, že děj zasadíte vždy do jiného prostředí. Takže jsem se již v Zakázaných prázdninách toulala po horách, pak strávila čas pod hvězdami, kde začíná dobrodružství a nyní jsem se ocitla na moři. A opět bych zde typovala , že jste něco takového prožívala ve svých dětských snech a přáních neb tomu napovídá i Vaše rošťácké vzezření. A dokonce to vypadá jako bychom měly i společnou paní učitelku, ale taková se asi našla a nachází na každé škole. No zkrátka Tonička s účesem jako květák mě doslova dostala svým chováním a vrátila do dětských let. Při čtení rozvázala jazyk i mým vnoučatům a našly jsme společné téma na několik hodin. Takže znova velká pochvala Vašemu dobrodružně – pohádkovému příběhu a doporučuji všem dětičkám, jejich rodičům i prarodičům. Je to kniha rodinného charakteru, která nezklame žádné srdíčko. Děkuji paní Šianská a jsem zvědavá, kde se při čtení Vaší další knihy ocitnu příště ? Tonislavka

Telumee
08.02.2015

Další recenzi na knihu Tonička a pirát Jedno oko najdete na stránkách Klubu knihomolů.

ikul
27.01.2015

Když jsem od paní Šianské přečetla knihu Zakázané prázdniny, byla jsem nadšená. Své pocity jsem popsala v Klubu knihomolů. Moc jsem se těšila na vydání její druhé knihy. Tonička pirát Jedno oko je kniha určená spíš pro menší děti, ale nezklamala mě. Má v sobě kouzlo, které upoutalo mého devítiletého stále znuděného vnuka k lůžku, kde bez hnutí poslouchal celý večer, když jsem mu ji předčítala. Povýšila jsem tedy paní Danu Šianskou na kouzelnici a smekám. Ikul

Dana Šianská

Dana Šianská