Tomáš Rosický: malý Mozart

Tomáš Rosický: malý Mozart https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384649/bmid_tomas-rosicky-maly-mozart-FCa-384649.jpg 4 5 2

Tomáš Rosický odehrál do roku 2000 celkem 65 zápasů za Spartu. Přestupem do německé Borussie Dortmund přepsal historii – ještě nikdy nebyla žádnému klubu připsána za přestup hráče částka vyšší než 504 milionů korun. V roce 2006 pak podepsal smlouvu s hvězdným anglickým Arsenalem, kde strávil většinu své hráčské kariéry. Za českou fotbalovou reprezentaci nastoupil k více než stovce zápasů.... celý text

Ondra06
27.09.2021 5 z 5

Kniha vyprávějící o jedné z největších legend českého fotbalu. Povídání Tomáše Rosického o jeho kariéře je velmi zajímavé. V knize vyprávý o tom co musel obětovat pro to, aby se dostal tam kde byl, nebo s kým vším se potkal. Malý Mozart měl boužel smůlu na zranění, ale když hrál, byla to fantazie. V dnešním fotbale mi Tomáše Rosického připomíná Adam Hložek.

kilometr
21.01.2019 3 z 5

Cesta fenomenálního záložníka od začátků/stojí za přečtení/ až po velkolepé zakončení kariéry na Letné.Bohužel je kniha jen pouhým sledem znovu prožitých zápasů a zranění,které fotbalový fanoušek zná.Malý Mozart by si zasloužil mnohem lépe napsanou knihu.60%.