Tohle je háčkování

Tohle je háčkování https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355253/mid_tohle-je-hackovani-rx2-355253.png 5 5 3

Nechte se provést světem háčkování od zkušené lektorky! Kniha je členěna do kapitol dle náročnosti, a tak se ke všemu dopracujete pěkně krok za krokem. V každé části se naučíte jeden nový postup a procvičíte si ho na výrobku, který je pro něj jako stvořený. A až se dostanete na poslední stránku, budete mít doma nejen moderní polštář, huňatou čepku, slušivou květinku nebo hřejivou deku, pod níž je v zimě radost se schoulit, ale také dovednost, která vám bude dělat každý den radost.... celý text

strana1-100
01.05.2022 5 z 5

Dnes jsem se rozhodla, že se konečně naučím háčkovat. Otevřela jsem knihu na první kapitole... a už mám uháčkované pouzdro na brýle.
Připadá mi jako skvělý a vysoce motivační nápad, že každá kapitola obsahuje nějakou techniku, kterou se čtenář hned naučí tím, že jí vyrobí něco užitečného, namísto aby háčkoval jen tak naplano pro cvik.
Krom toho jsou popisy i fotografie srozumitelné a lze podle nich postupovat krok za krokem.
A oceňuju povzbudivý styl komunikace autorky se čtenářem. Třeba: "Opět háčkem zachytíme přízi a protáhneme zpět na druhou stranu. Při této akci nám musí zůstat nabraná příze stále zachycena za háček. Snad vás ale uklidní, že i mně se po letech háčkování stane, že háček protáhnu a nic zachyceného nemám. Musím pak krok opakovat znovu. Nic se ale neděje, naštěstí to nejsou závody."

sejdrina
07.10.2017 5 z 5

Moc pěkná knížka, která jen suše nevysvětluje, jak se háčkují krátké sloupky, dlouhé atd, ale zároveň nabízí i konkrétní výrobek, na kterém se dá již naučené procvičit. Ocení již i pokročilý, ale pro začátečníky ideální.
Pěkně zpracované, doporučuji

Eorin
07.10.2017 5 z 5

Přesně tohle jsem hledala!
Krásně přehledné, jednoduché (pro začátečníka jako já), skvělé projekty a tipy a triky jak na to. Geniální a moc díky. Perla mezi příručkami o háčkování a navíc krásně (vizuálně) zpracovaná.

ruční práce háčkování tvorba, tvoření

2016  75%Tohle je pletení
2017  96%Tohle je háčkování

Kniha Tohle je háčkování je v